מינוס אחוות קהילה

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 15/11/2011 בקטגוריה ‏חדשות

http://images.starpulse.com/news/bloggers/643737/blog_images/community-3.jpgאמש פרסמה NBC מספר שינויים שיחולו בלוח שלה החל מינואר. למשל, "וויטני" ו-Up All Night מחליפות משבצות – הראשונה תעבור ליום רביעי ב-20:00 והשנייה אל חמישי במשבצת שאחרי "המשרד". למשל, "החשוד המיידי העיקרי" מוחלפת בגרסה הטלוויזיונית של "החשוד המיידי" "הפירמה". למשל, "רוק 30" מגיעה עם עונתה החדשה אל ימי חמישי ב-20:00, ואילו "קומיוניטי" נעלמת מהמסך לפרק זמן לא ברור, אבל ניתן לצפות שייארך כמה חודשים לפחות. מה שמרתיח זה ש"קומיוניטי" נעדרת מהלוח בזמן ש"וויטני" מעוטת הצפייה ושנואת המבקרים מקבלת משבצת חדשה, כאילו היא לא תתרסק בלי "המשרד" לתמוך בה.

בטוויטר הגיבו אנשי "קומיוניטי" לחדשות באיפוק יחסי. המפיק ניל גולדמן צייץ "Midseason schedule burn!", דן הרמון הגיב, "Streets Ahold!" ואליסון ברי כתבה "Troy & Abed in the…Summer??". ג'ואל מקהייל הגיב, "Horsebot 3000 Nooooo!", ודונלד גלובר חתם היטב – "Britta'd it".

המהלך הזה, מעצבן ככל שיהיה, עדיין לא אומר ש"קומיוניטי" מבוטלת, או שאפילו לא תזכה לעונה רביעית. למעשה, הסיכוי שלא תהיה עונה רביעית קלוש למדי – אחריה יהיו לסדרה מספיק פרקים לשידורי סינדיקציה ראויים לשמם, וסוני מפיקת הסדרה ידועה בנכונותה להפשיל מכנסיים כדי להשאיר סדרות בחיים לטובת הכסף של השידורים החוזרים (ע"ע מקרה "עד המוות", שגם הייתה הרבה פחות אהודה מחבורת גרינדייל).

© עידו ישעיהו