דצמבר 2011 בערוצי הסדרות של חם

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 28/11/2011 בקטגוריה ‏חדשות

וואלה, חודש עם כמה דברים חדשים בחם: העונה השלישית של פרינג' מגיעה סוף סוף, כפי שכבר דיווחתי לפני שבוע, בשידור יומי באזור חם. Blue Bloods מגיעה גם היא לאזור חם תחת השם "שוטרים בדם", "החוק של הארי" הסדרה המשפטית התורנית של דיוויד אי קלי מגיעה תחת השם "החוק של הארייט" אל ערוץ משפחה חמה (כלומר זמין גם לצופי כן), וגם עונה חמישית של "בונז" בשידור יומי, "נזקים" בעונה רביעית ו"מיסטר סאנשיין" קצרת הימים בשידור יומי בקומדי סנטרל חם. כמו כן מגיעה המיני סדרה התקופתית "יחפים", המגוללת את סיפורם של אבות ובנים, לאורך שלושה דורות בקיבוץ אחד.

לשון הקומוניקט:

יחפים                                                                                                               סדרה חדשה

סדרה דרמטית והיסטורית בת שישה פרקים, מאת היוצר והבמאי אורי סיוון, המגוללת את סיפורם של אבות ובנים, לאורך שלושה דורות בקיבוץ אחד.

בכיכובם של: אוהד קנולר, מוקי, עפר שכטר, מארינה מקסימיליאן בלומין, ורד פלדמן, קרן ברגר, שרה אדלר, יחזקאל לזרוב, ערן זרחוביץ', דניאלה וירצר, שי אביבי, אלון אבוטבול ועוד.

הסדרה החדשה, שכתב סיוון ("פלורנטין", "קלרה הקדושה", "בטיפול") יחד עם שירי ארצי ("תמיד אותו חלום", "בטיפול") ויעל הדיה ("בטיפול"), מתרחשת באחד הקיבוצים בארץ, ומספרת את סיפורו של הקיבוץ הזה בפרט ושל הקיבוץ בכלל דרך שלושה דורות- סבא, אבא ובן, שכל אחד מהם מייצג שלב במה שהוכתר לא פעם כאחד הניסויים האנושיים המרתקים ביותר שנעשו אי פעם.

הסיפור מתחיל בצבי (אוהד קנולר), שעלה לארץ בשנות השלושים יחד עם חבריו הטובים מההכשרה- אריה ואווה (שרה אדלר) כדי להצטרף לקיבוץ צעיר. צבי מגיע לקיבוץ מאירופה ב-1939 רגע לפני המלחמה, ומיד חוטף הלם סביבתי. המפגש עם בני הארץ- הקיבוצניקים היחפים והמחוספסים- מהמם אותו. קליטתם של השלושה, מפגשם עם האדמה ועם האנשים, וניסיונם הנואש להשתנות כדי להפוך לבני המקום- הוא סיפורם של דור המייסדים. אווה מגיעה לארץ יחד עם צבי ואריה. היא רגישה מאוד לאנשים ולסובב אותה, והיא מתעניינת בנפש האדם, פסיכולוגיה, מדע חדש שמתפתחת באירופה. עד מהרה היא תעזוב את הקיבוץ, ובהמשך תחזור לטפל בבני המקום כפסיכולוגית.

צבי נקרע בין אהבתו לאלכסנדרה (מארינה מקסימיליאן בלומין), אהובתו מ"שם" שמגיעה לקיבוץ, אולם מתקשה להיקלט בו, לבין ניר (ורד פלדמן), בת הארץ, הילדה הראשונה של דגניה, אישה שקרוצה כולה מחומרי המקום הזה. בן-זוגה של ניר הוא נפתלי (יחזקאל לזרוב). צבי וחבריו הגיעו לקיבוץ כשהם נעולים בנעלי העור האירופאיות שלהם, אולם מרגע שדרכו על אדמת הארץ, נדרש מהם להפוך ל"יחפים".

בנו של צבי- דרור (מוקי) הוא בן הקיבוץ, ילד שהקיבוץ הוא הוריו, שגדל בבית הילדים וישן בלינה משותפת לאורך כל חייו. יחסיו עם הוריו ועם חבריו לקבוצה, וסיפור האהבה החריג שהתפתח בינו לבין בת קבוצתו נטע (קרן ברגר), עומדים במרכז הסיפור שלהם ושל בני דורם. בני הדור שהפך בהדרגה מ"אנחנו" ל"אני". החיבור ביניהם, חיבור של בני הדור השני בקיבוץ, מייצר משפחה שנדרשת לבחון מחדש את מושגי ההורות והזוגיות שלה. דרור הוא נער רגיש שלא קיבל את מידת האהבה שהיה זקוק לה כילד, אבל לקראת סוף שנות השישים, אחרי האופוריה של ששת הימים ועם הגעת ראשוני המתנדבים (והמתנדבות) לקיבוץ, הוא מפצה את עצמו וזוכה בנטע, זאת שכולם רוצים.

אייל (עפר שכטר) הוא חברו הטוב של דרור, חי איתו ועם נטע באותו החדר הקטנטן. כמו הקיבוצניקים מהסיפורים, הוא חזק ויפה והרגשות שלו קהים. כשדרור מתאהב בג'יין, המתנדבת המקסימה, אייל מרגיש שדרור בגד בו, ובשיתופיות. ומכאן מתחילה שרשרת אירועים טראגית, שמכוונת את גורל הגיבורים למקומות הכי לא צפויים.

ילדיהם של דרור ונטע, ובייחוד הבכור שבהם- רונן, מייצגים את בני הדור השלישי, אלה שבזמנם בוטלה הלינה המשותפת, ושזכו להכיר מושגים חדשים של מרחב אישי ומשפחתיות. רונן הוא ההיפך הגמור מסבו צבי- תלוש, מנותק, אדם שכל מהותו היא הטלת ספק במושג הבית.

הסדרה "יחפים" מתקדמת בדילוגים של זמן, החל בשנות השלושים החולמות והנאבקות, דרך שנות השישים המתוקות, המלאות במתנדבים ובעשן של חופש, דרך שנות השמונים עם האינפלציה הבלתי אפשרית שלהן, ועם מלחמת לבנון הבלתי נגמרת, ועד לשנות האלפיים בהן הופרטו חיינו.

יוצר הסדרה: אורי סיוון ("פלורנטין", "קלרה הקדושה", "בטיפול")

מפיקים: אודי זמברג ומיכאל תפוח

תסריטאים: שירי ארצי ("תמיד אותו חלום", "בטיפול"), יעל הדיה ("בטיפול") ואורי סיוון

במאי: אורי סיוון

החל מה-12.12, ימי שני, בשעה 22:30, ב-HOT3 וב-HOT VOD

סטופ כדור הארץ                                                                                               סדרה חדשה

סדרה דוקו-קומית יומית חדשה, אשר תתחקה אחר מסעותיהם של ישראלים שונים ברחבי הגלובוס. הסדרה, המופקת על-ידי "קופרמן הפקות" והיוצרות סיגל שביט וענבר כהן-ארבל ("עונת החתונות"), תעקוב בהומור אחרי תופעת הישראלי המשוטט בעולם.

הסדרה תלווה את גיבוריה לנסיעות מסוגים שונים:

זמר מזרחי שלא מצליח לפרוץ בארץ, ומחליט בצעד כמעט נואש לנסוע לאפריקה כדי לצלם קליפ שלא נוכל לעמוד בפניו.

חבורת שופוהוליקים נוסעת לבזוז את שווקי חיקויי המותגים בבייג'׳ין. כל דוכן לממכר משהו הוא הזדמנות לקנייה כלשהי, וכל רכישה משולה לרגע המענג בו הסם מתפשט בדם, מגיע למוח וממלא את הגוף בתחושת סיפוק מתוקה. חוץ מזה הם חצופים, רעשניים ורכושניים, אחרי ביקורם במדינה- סין עומדת לאבד את תומתה.

שלוש גרושות נהנתניות שעזבו לאחרונה את כלוב הזהב בו חיו שנים רבות, מחליטות לפרוש כנף ולטוס דווקא להודו. אחרי שנים של השקעה בבעל ובילדים, הן מגלות את צימאונה של הנשמה, ויוצאות למסע העצמה עצמאי בהודו הרוחנית. מהסיטארה לסיטאר.

שלושה חברים טובים נוסעים לברלין לחגוג מסיבת רווקים. בדרך לחתונה הם עוברים בסצנת הסקס המשוחררת של ברלין, ממששים גבולות, ומגלים לא מעט דברים מפתיעים על עצמם ועל החברות ביניהם.

רווקה נואשת ונשואה מותשת יוצאות להתאוורר בשיט תענוגות על סיפונה של אוניית ענק. בדרך הן עוברות מסע התבגרות במהלכו הן פוגשות כמעט כל פנטזיה ילדותית אפשרית- מהחלום להיות נסיכה באגדה של "דיסני" ועד בואו של האביר האמריקאי על הסוס הלבן.

"סטופ כדור הארץ" הוא הפרויקט השני שסיגל שביט וענבר כהן-ארבל יוצרות עבור HOT, לאחר ההצלחה הגדולה של "עונת החתונות". מדובר בפרויקט רב-היקף שצולם ברחבי העולם, ומאופיין ביכולתן המוכרת של היוצרות לזקק תופעות חברתיות לכדי אמירה קומית מושחזת.

החל מה-26.12, ימים ראשון-חמישי (בשבוע הראשון בלבד תשודר הסדרה בימים שני-חמישי), בשעה 22:00, ב-HOT3 וב-HOT VOD

דמג'ז – עונה 4 – Damages                                                                           עונה חדשה

גלן קלוז שבה לנעליה של פטי יוז האלמותית, בעונה החדשה והרביעית של דרמת המתח המשובחת, זוכת פרס "גלובוס הזהב" וארבעה פרסי ה"אמי", שהעונה מצטרף אל שורותיה השחקן המוערך ג'ון גודמן.

המותחן המשפטי, שהיה לסדרה הראשונה בכבלים האמריקאיים לזכות בפרסי ה"אמי" בקטגוריית השחקנית הראשית, חוזר לאחר ציפייה ארוכה במסגרת גוף שידור חדש, חברת הלוויין "DirecTV", שרכשה את הסדרה מחברת "Sony" להפקת שתי עונות נוספות, וכבר החלו דיבורים על עונה שישית. על-פי יוצריה, דניאל זלמן והאחים גלן וטוד א. קסלר ("הסופרנוס"), המעבר מבטיח מתיחת גבולות אף יותר גדולה של הסדרה המהוללת והמסעירה.

"דמג'ז" כבר מזמן זכתה להכרה בזכות הסגנון הקודר שלה, הטוויסטים הלא צפויים בעלילה, הקפיצות הדרמטיות בזמן, ובעיקר צוות השחקנים האיכותי שלה. את הקאסט מובילה גלן קלוז, שהייתה מועמדת לחמישה פרסי אוסקר, בין השאר על משחקה ב"חיזור גורלי" ו"יחסים מסוכנים", כשלצדה רוז ביירן, שכיכבה השנה בשני שוברי הקופות "אקס מן: ההתחלה" ו"מסיבת רווקות". הסדרה ידועה כמי שמושכת אליה כוכבי קולנוע מובילים, ולאחר שבעונות הקודמות הצטרפו לשורותיה טד דנסון, וויליאם הארט ומרטין שורט, אל העונה הנוכחית מצטרפים זוכה פרס "גלובוס הזהב" ג'ון גודמן ("ביג לבובסקי"), דילן בייקר ("אושר", "ספיידרמן") וכריס מסינה ("ג'ולי וג'וליה").

מגזין "טיים" היוקרתי טענו בביקורתם שהעונה מביאה עמה "המון כישרונות והופעות חזקות", בעוד "וראייטי" כתבו- "חכמה, קרה, דורשת תשומת לב מיוחדת, ויותר מזה- גודמן, קלוז ובייקר הם מהשחקנים המשובחים, שמביני העניין היו שמחים לראות גם אם היו מקריאים את ספר הטלפונים". "טי.וי. גייד" סיכמו במשפט- "תסמכו עלינו, "דמג'ז" שווה את המאמץ וההמתנה".

העלילה עוקבת אחר שתי עורכות-דין מבריקות- פטי יוז (קלוז) הנערצת, המשתלחת וחסרת הרחמים, שעומדת בראש חברת עורכי-דין היושבת בניו-יורק, ובת חסותה האמביציוזית- אלן פרסונס (ביירן), שמנהלת יחסים סבוכים עם המנטורית שלה. כל עונה עוסקת בתיק שחיתות משמעותי שהשתיים מטפלות בו, רובם ככולם שאובים מהמציאות, כשהדינאמיקות המסתוריות, המניפולציות ומשחקי הכוח מנהלים את האווירה מחוץ לבתי-המשפט. העונה החדשה לוקחת סממנים מאופייה השנוי במחלוקת של חברת הקבלן הביטחונית הגדולה בארצות-הברית- "Blackwater" (כיום "Xe"), שעד היום עובדת בתקציבי ענק עבור ממשלת ארצות-הברית וה-"CIA" באפגניסטן.

שנתיים לאחר אירועי העונה הקודמת, אלן המשיכה בחייה, ועברה ממשרדה של פטי למשרד יציב. עם זאת, בתוך תוכה, היא מעוניינת באתגר גדול יותר. היא מגלה שאהבת נעוריה, חייל מעוטר בשם כריס סאנצ'ז (מסינה), לוקה בפוסט-טראומה מאז שעבד ב"היי סטאר", חברת קבלן צבאית פרטית שמועסקת על-ידי הממשלה האמריקאית לטפל במשימות מיוחדות באפגניסטן. כשהיא לא מקבלת תשובות מהחברה או מהממשלה, אלן מבקשת את עזרתה של פטי, שנמצאת בעיצומיה של תביעה ייצוגית נגד חברת תרופות, כשבמקביל היא מטפלת בנכדתה התינוקת החולה, ונאבקת בבנה המתנכר, שמנסה להשיג משמורת על התינוקת שלו.

אלן ופטי מתכננות להפיל את המנכ"ל רב העוצמה של "היי סטאר", האוורד אריקסון (גודמן), באשמת גרימת מוות ברשלנות בשטח מלחמה. אריקסון, שעשה את הונו בסיפוק כוחות ביטחון לממשלה, זוכה להקלות במשפטו בעזרת קשריו בדרגים החזקים ביותר בוושינגטון. מי שמסבך את העניינים עוד יותר הוא ג'רי בורמן (בייקר), אדם אפל וחסר מצפון שעובד בשביל התאגיד המושחת של אריקסון בסוגיות הקשורות במזרח התיכון, ומעורב באופן אישי בקונספירציה ששוכנת בלב לבו של התיק המשפטי. המסע למציאת מידע על משימה סודית של החברה, מביא את אלן ופטי אל מעמקיהם האפלים של הטרור, העינויים וההונאה, שעמם שום דבר הוא לא כפי שהוא נדמה.

לצדם של קלוז וביירן, מככבים כאמור ג'ון גודמן, דילן בייקר וכריס מסינה, וכן ג'אד הירש ("טקסי"), פישר סטיבנס ("מהדורה מוקדמת"), גריפין דאן ("שיגעון של לילה"), ג'ולי ווייט ("רובוטריקים"), בילי צ'ייס, דרק וובסטר וזכארי בות'.

החל מה-17.12, ימי שבת, בשעה 22:00, ב-HOT3

חצויה – הדבר האמיתי                                                                                      עונה חדשה

דרמת הנעורים המצליחה של HOT VOD Young, חוזרת בעונה חדשה!

ב"חצויה – הדבר האמיתי" נעקוב אחר המתרחש מאחורי הקלעים של צילומי "חצויה"- סיפורה של קבוצת שחקנים צעירים המככבים בסדרת ערפדים מצליחה, ומגלים שהחיים האמיתיים מפחידים ומסוכנים הרבה יותר מכל סדרת פנטזיה…

יון תומרקין, עמית פרקש, אבי קורניק, מאיה שואף, אגם רודברג, ידידיה ויטל, עידן אשכנזי, דני לשמן– כולם בתפקיד עצמם, וכוכבים חדשים שמתווספים: מאור שוויצר, שמואל וילוז'ני, שי אביבי, קובי פרג', מירב פלדמן, יעל גרובגלס, עופרי פרישקולניק ועדו ברטל.

"חצויה", דרמת הנעורים שיצרו אילן רוזנפלד ושירה אלון והופקה על ידי "דורי מדיה דרסט" לשידור ב-HOT VOD Young, חוזרת לעונה שלישית.

הסדרה, שזכתה להצלחה ופופולאריות רבה בקרב בני הנוער עם למעלה מ 17 מיליון הזמנות ב- HOT VOD Young (לשתי העונות הראשונות יחדיו), שודרה גם בערוץ הילדים, ואף זכתה להצלחה בינלאומית כשנמכרה בתוך מספר חודשים לכ-80 מדינות עד כה. גם היום, כשנה אחרי שהסתיימה העונה השנייה, עדיין זוכה הסדרה למאות אלפי הזמנות בחודש ב-HOT VOD Young.

ב"חצויה – הדבר האמיתי" נעקוב אחר מאחורי הקלעים של צילומי העונה השלישית של "חצויה", במתכונת "סדרה בתוך סדרה".  זהו סיפורה של קבוצת שחקנים צעירים שמככבת בסדרת ערפדים מצליחה, אשר מגלה שהמציאות עולה על כל דמיון, והחיים האמיתיים מפחידים ומסוכנים הרבה יותר מכל סדרת פנטזיה. השחקנים ייאלצו להפוך לדמויות אותם שיחקו על-מנת להישאר בחיים.

העונה החדשה נפתחת כאשר יון, שעזב על מנת לעשות תפקיד בסדרה באמריקה, מוחלף על-ידי שחקן חדש בשם רובי (מאור שוויצר). יון מתחיל להרגיש רדוף, ולקבל סימנים על-טבעיים שהחברים שלו בסט "חצויה" נמצאים בסכנה, ובעיקר עמית, בת-זוגתו לשעבר. הוא נאלץ לחזור לארץ על מנת להבין מה עובר עליו, והאם יש אמת בסימנים שהוא רואה, או שמא הוא רק מדמיין. במהרה מגלה יון שזה לא כל-כך פשוט. הוא יצטרך להילחם על שפיותו, על חבריו  ועל אמונותיו, רק כדי לגלות שרובי הוא לא סתם עוד בחור שמתחרה איתו על לבה של עמית, אלא רוח רפאים מיתולוגית ומסוכנת שמאיימת לקום לתחייה. יון והחברים יגלו שתמיד יש הזדמנות שנייה, אבל יש לה מחיר יקר.

יוצרים ותסריטאים ראשיים: אילן רוזנפלד ושירה אלון

במאי: עודד לוטן

שחקנים: יון תומרקין, עמית פרקש, מאור שוויצר, אבי קורניק, מאיה שואף, אגם רודברג, ידידיה ויטל, עידן אשכנזי, דני לשמן ובנוסף מצטרפים: שמואל וילוז'ני יגלם את מני, מפיק טלוויזיה שהכול עובר דרכו ותחתיו; קובי פרג' בתפקיד מושיק, סוכן השחקנים המלוקק; שי אביבי בתפקיד שאול, הומלס תמוה שמסרב לשתף פעולה עם הסביבה; מירב פלדמן כעלמה, הבחורה הממולחת והממזרית שלא מפחדת משום דבר, ויודעת לפלרטט ולהשיג את מה שהיא רוצה; עדו ברטל יגלם את אלכס, צייד הרוחות; ויעל גרובגלס תגלם את נוי, כתבת הבידור ואחותה של חוקרת המשטרה ירדן (עופרי פרישקולניק).

הפקה: HOT ו"דורי מדיה דרסט הפקות"

בחינם, החל מה-1.12, ימים ראשון-חמישי, ב-HOT VOD Young

קאמבק – עונה 2                                                                                               עונה חדשה

התוכנית היומית של HOT קומדי סנטרל חוזרת לעונה שנייה, בהנחייתו של פליט הריאליטי לי-כיף תמרי (אורי גוטליב).

"קאמבק" חוזרת לעונה שנייה, כשמנחה התוכנית, הרצל (גוטליב), נהרג בתאונה, ומחליפו בתוכנית הוא לי-כיף תמרי, פליט ריאליטי, שילוב של ג'קי מנחם ואלירז שדה, והוא גם מתנהג בהתאם.

יחד עם המנחה האורח, יפגוש לי-כיף תמרי שרשרת דמויות מופרעות של האנשים מאחורי הכותרות, שיגולמו על-ידי קאסט קבוע עם קומיקאים- דינה סנדרסון, גאלה קוגן, מעיין בלום, יניב ביטון, אביעד בנטוב, אסף פריאנטה, הצמד תירס סקסואל, והראפר לוקץ', לצד שחקנים אורחים שיגיעו להשתתף בחגיגה.

בנוסף, יהיו בתוכנית מגוון פינות קיצוניות, מערכונים פרובוקטיביים, נאמברים מוזיקאליים ואורח אמיתי אחד שיגיע לאולפן, ויאלץ להתמודד עם כל הטירוף שמסביבו.

עורך: יגאל שפירא ("הישראלים", "שבוע סוף", "היכל התרבות")

כותב ראשי: רמי פרג ("הרצועה", "עם סגולה", "גם אנחנו רוצים תוכנית תחקירים")

החל מה-12.12, ימים שני-חמישי, בשעה 21:15, ב-HOT קומדי סנטרל וב-HOT VOD

הגריל של צ'ארלי שין – Roast of Charlie Sheen                                           ספיישל

אחרי שלל אושיות, הצליחה רשת הכבלים "קומדי סנטרל" והפקת "הגריל" ("Comedy Central Roast") לשים את ידיהן על האישיות הכי שערורייתית ומדוברת של השנה- צ'ארלי שין.

6.4 מיליון צופים הפכו את "הגריל" של שין למצליח ביותר בתולדות הטקס, ולמשדר השני הכי נצפה אי פעם ב"קומדי סנטרל", שנתוני הרייטינג שלו עקפו אפילו את המספרים של הרשתות הגדולות. האירוע המצופה שודר רק לפני חודשיים בלוס אנג'לס, באותו הערב ופחות משעה לאחר הלוויית דמותו של שין בשמונה השנים האחרונות והחלפתו באשטון קוצ'ר בפרק בכורת העונה של "שני גברים וחצי".

כשמאחוריו דיוויד הסלהוף ודונלד טראמפ, יוצר "אבא אמריקאי" ו"איש משפחה" סת' מקפרלן חוזר בפעם השלישית "לצלות", הפעם את המטרה הכי עסיסית בעולם הבידור, עם שורה של ידוענים- מייק טייסון, כוכב "ג'קאס" סטיב-או, וויליאם שאטנר ואפילו הגיטריסט סלאש, כשבקהל לא אחרת מברוק מולר, גרושתו ואם תאומיו של שין, שבעקבות תקיפה אלימה שלה נעצר ועמד לדין השנה.

לקראת שידור הספיישל, כיכב שין בפרסומת שכולה מחווה ליצירת המופת "אפוקליפסה עכשיו", עם הופעת אורח של אביו וכוכב הסרט מרטין שין. התמונה הרשמית ששוחררה לכבוד התוכנית קורצת להפקת "שני גברים וחצי", כששין נראה בה נוהג ברכבת, בעוד דמותו בסדרה "נהרגת" מתאונת רכבת. שין נתן לנואמים אישור לקטול כל אספקט בחייו, עם מגבלה אחת בלבד- בלי בדיחות על אמא שלו. "סיפקתי חומר בערה לגריל הזה כבר תקופה", אמר שין בהודעה הרשמית להסכמתו "להיצלות". "זה הזמן לתת לזה לבעור. זה הולך להיות אפי".

טקסי "הגריל" החגיגיים, שנערכים מזה שמונה שנים ברשת "קומדי סנטרל", מציבים במרכזם דמויות מפורסמות, שחייהן האישיים שנויים במחלוקת ומתועדים בקביעות על-ידי הצהובונים. מנהל הגריל, לרוב גם הוא דמות מוכרת, מכונה "Roast Master" ומעלה לבמת האירוע- אל מול ה"נצלה" ("Roasted") וקהל חי- מבחר חברים, מכרים וקולגות, שמספרים האחד אחרי השני עלבונות חריגים, אמירות פרובוקטיביות, ואמיתות מרות לצד המצאות מגוחכות. המשתתפים ברוב המבקרים לוקחים את ההתבטאויות הקיצוניות בהומור עצמי ראוי לשבח.

שין (46) נולד למשפחת שחקנים נודעת, וכיכב בשנות השמונים והתשעים בשוברי הקופות "שמתי ברז למורה", "וול סטריט", "לרקוד עם טייסים" ו"פלאטון". הוא החליף את מייקל ג'יי פוקס במשך שתי עונות של "ספין סיטי", והוביל במשך שמונה עונות את "שני גברים וחצי", אז הפך לשחקן הכי מרוויח בטלוויזיה עם הכנסות של 1.8 מיליון דולר לפרק. מאז ומתמיד נחשב לילד הרע של הוליווד, צרך סמים, ושלושת נישואיו נגמרו בבגידות, איומים ומאבקי משמורת. שין עלה לכותרות השנה, כשהוציא את הסדרה בכיכובו לפגרה בעקבות ניסיון הגמילה השלישי שלו, התבטא בפומבי נגד יוצר "שני גברים וחצי" צ'אק לורי, ונאסר להתקרב לסט הצילומים. כל זאת על רקע התמוטטות מתוקשרת, שכללה שימוש בסמים ובאלכוהול, ותקיפה אלימה של אשתו דאז ברוק מולר. הדחתו מ"שני גברים וחצי", והחלפתו על-ידי קוצ'ר, היו אחד מהמאבקים המלוכלכים שידעה הוליווד, וגררו תביעה של שין נגד הפקת הסדרה, השקת סיבוב הופעות חובבני וידוע לשמצה, וכן חשבון טוויטר תמוה. בתקופת מעצר הבית שלו חי בשלישייה עם דוגמנית ושחקנית פורנו. בימים אלה שוקד שין על סדרה חדשה בכיכובו.

11.12, יום ראשון, בשעה 21:45, ב-HOT קומדי סנטרל

מיסטר סאנשיין – Mr. Sunshine                                                                     סדרה חדשה

הסדרה הקומית, בכיכובו של מתיו פרי, שגם חתום על יצירתה והפקתה, הייתה עם השקתה לבכורה החזקה ביותר לסדרה במחצית עונת השידורים בארבע השנים האחרונות.

10.6 מיליון איש צפו השנה בבכורת הסיטקום של רשת "ABC" וחברת "Sony", שיצר פרי יחד עם אלכס בארנוו ומארק פירק ("חוקי המשחק"). הסדרה מסמנת את חזרתו של פרי למסך הקטן, ובייחוד לז'אנר הסיטקום הזכור לו מימי "חברים", אחת הסדרות המצליחות בהיסטוריה, בה גילם את דמותו המפורסמת- צ'נדלר בינג. לצדו מובילה את הסדרה אליסון ג'ני, כוכבת "הבית הלבן".

ה"ניו-יורק טיימס" ציינו את הפוטנציאל של הסדרה החדשה, בעוד ב"USA Today" נכתב ש"התזמון, התפניות והגישה המתוחכמת של פרי הם, בחוקי הסיטקום, איקונים. כשכל אלה עומדים מול ההיסטריה של ג'ני, "סאנשיין" בשיאה". ב"לוס-אנג'לס טיימס" נכתב שהיא "משוחקת למופת עד התפקידים הקטנים ביותר. יש משהו בגיל המעבר שיושב טוב על פרי".

פרי מגלם את בן דונובן, שעל פני השטח מאמין כי יש לו חיים נהדרים. יש לו עבודה כמנהל מרכז הספורט "סאנשיין" בסן-דייגו, ורומן לא מחייב עם אליס, מנהלת השיווק של משרדו. אך ביום-הולדתו ה-40 אליס עושה לו שיחת השכמה לא צפויה, שבעקבותיה עובר דונובן המרוכז בעצמו משבר אמצע החיים. למרות ואולי בגלל שנדמה לו שהכל מתרסק, הוא עושה ניסיונות מגומגמים לשנות ולשפר את חייו, אך מתקשה להתמודד עם האתגרים האישיים והמקצועיים העומדים בדרכו- מהדרישות המחמירות של הבוסית הכוחנית והלא יציבה שלו קריסטל (ג'ני), שמכריחה אותו לעבוד עם בנה חסר הניסיון שמתנכר לה; דרך סיום הקשר עם אליס והקשר החדש שלה עם גבר אחר וחיובי הרבה ממנו; ועד הבקשות הביזאריות והתקלות הבלתי מוסברות במקום עבודתו, שמאכלס אירועים כמו מופע דרדסים על הקרח, פוטבול בהלבשה תחתונה וקרקסים. במקום עבודה לא מתפקד, עם חבורה של אנשים אופטימיים שמוכרחים להרים מופע מדי ערב, מנסה דונובן למצוא את עצמו, ומתקשה לשמור על ראיית העולם הצינית שלו.

ניק ג'ונאס ("האחים ג'ונאס"), ג'ורג' גרסייה ("אבודים") וג'יימס טיילור מגיעים להופעות אורח. לצדם של פרי וג'ני מככבים בסדרה אנדראה אנדרס (ששיחקה בסדרה של שותפו של פרי ל"חברים", מאט לה-בלאנק, בסדרה "ג'ואי"), נייט טורנס, פורשיה דאבלדיי וג'יימס לשור.

החל מה-25.12, ימים ראשון-חמישי, בשעה 22:35, ב-HOT קומדי סנטרל וב-HOT VOD

שוטרים בדם – Blue Bloods                                                                           סדרה חדשה

טום סלק ודוני וולברג מככבים בדרמה המשטרתית של רשת "CBS", העוקבת אחר משפחת שוטרים רב-דורית, שהפכה להצלחה אדירה.

הסדרה מתהדרת בכמה מהיוצרים המנוסים בטלוויזיה האמריקאית- מבית היוצר של שניים מכותבי "הסופרנוס"- רובין גרין ומיטשל בורגס, ובהפקתם של אד צוקרמן ("ג'אג") ומפיק-העל הוותיק לאונרד גולדברג ("המלאכיות של צ'ארלי", "סטרסקי והאץ'").

הסדרה, שמצולמת בניו-יורק, בהובלתם של זוכה פרסי "גלובוס הזהב" וה"אמי" טום סלק ("מגנום, בלש פרטי") ודוני וולברג ("המסור"), הפכה לאחת מ-20 הסדרות הנצפות בארצות-הברית. 15 מיליון איש צפו בפרק הבכורה שלה, ו-12.6 מיליון איש צפו בעונתה הראשונה, שהוכתרה להצלחה המסחרית הגדולה של עונתה, נמכרה לכמות הגדולה ביותר של מדינות, ואף שלטה בטוויטר. בעקבות הפיכתה ללהיט, חודשה הסדרה לעונה שנייה, שעלתה לאחרונה בארצות-הברית.

ה"ניו יורק דיילי ניוז" כינו אותה "הדרמה המשטרתית החדשה הטובה ביותר", והוסיפו- "יש בה כמה מהדמויות והופעות המשחק הטובות ביותר על המסך". "וראייטי" כתבו בביקורתם- "מלוהקת היטב, מבוצעת בחדות וטובה מכל סדרות הפשע של "CBS"". "הוליווד ריפורטר" כתבו ש""שוטרים בדם" מצטיינת בגלל ההפקה המכובדת, המרקם האורבאני והופעות יוצאת מן הכלל של וולברג וסלק".

העלילה עוקבת אחר הרייגנים, משפחה שהמסירות לרשויות החוק עוברת אצלה בגנים. הפטריארך פרנק רייגן (סלק) הוא מפכ"ל משטרת ניו-יורק, שעומד בראש השבט המשפחתי, ומוביל את המשטרה ואת המשפחה באותם דיפלומטיות וקור רוח. פרנק, שהתאלמן לפני חמש שנים, איבד גם את בנו הבכור, שוטר גם הוא, שנהרג בעת מילוי תפקידו, כשחקר קבוצת שוטרים מושחתים. מקור של גאווה ודאגה של פרנק הוא בנו הבכור דני (וולברג), חוקר משטרתי ממולח, לוחם בעיראק לשעבר, שלעיתים קרובות משתמש בשיטות מפוקפקות בכדי לפתור תיקים; בתו של פרנק והכוח הנשי במשפחה, ארין, היא עוזרת התובע המחוזי. היא מגדלת את בתה המתבגרת, ומשמשת כמצפן החוקי של בני משפחתה, שמעלים פעמים רבות שאלות של מוסר בעבודתם; ג'יימי הוא הרייגן הצעיר ביותר ונער הזהב של המשפחה- בוגר האוניברסיטה למשפטים "הארוורד", שלמרות עתידו המבטיח כעורך-דין, לא מסוגל להתחמק מהמסורת המשפחתית, ומצטרף כטירון למשטרת ניו-יורק. חייו של ג'יימי עוברים תפנית חדה, כשהוא מתבקש להצטרף לחקירה משטרתית חשאית שאפילו אביו לא מודע אליה, אשר עלולה להשפיע על המורשת המשפחתית. את כל המטען המוסרי הזה ועוד מביאים פרנק וילדיו לארוחה המשפחתית הקבועה, ששונה מזו של כל משפחה אחרת.

לצדם של וולברג וסלק מככבים בסדרה ברידג'יט מוינאהן ("אני, רובוט"), וויל אסטס ("חלום אמריקאי"), לן קאריו ("דמג'ז"), ג'ניפר אספוסיטו ("התרסקות"), אמי קרלסון ("משמרת שלישית") וסמי גייל. אנדראה רות' ("הצילו") ובובי קנבל ("וויל וגרייס") מגיעים לתפקידי אורח.

החל מה-31.12, ימי שבת, בשעה 14:00, ב-HOT Zone

פרינג' – עונה 3 – Fringe                                                                                עונה חדשה

דרמת המדע הבדיוני עטורת השבחים של רשת "Fox" וחברת "WB", מבית היוצר של "אבודים" ג'יי ג'יי אברהמס, ממשיכה לזכות בפרסים ובשבחי המבקרים בעונתה החדשה והמסעירה, שעלילתה חצויה בין שני יקומים מקבילים. בין תפקידי האורח- כריסטופר לויד ואלון אבוטבול.

סדרת הקאלט, שיצר אברהמס יחד עם רוברטו אורקי ואלכס קורצמן ("זהות בדויה", "רובוטריקים"), זכתה בפרס "People's Choice" לסדרת המדע הבדיוני והפנטזיה הטובה ביותר, קטפה חמישה פרסי "סאטורן" מהאקדמיה למדע הבדיוני, זכתה בפרס המבקרים עבור משחקו של ג'ון נובל, והייתה מועמדת לפרס ה"אמי". בעקבות הצלחתה חודשה הסדרה לעונה רביעית, שהחלה לאחרונה בארצות-הברית. גם העונה המבקרים העריכו את "פרינג'" בצורה יוצאת דופן. ה"ניו יורק טיימס" כתבו ש"הסדרה מבדרת ומסחררת. אחת הסדרות הטובות ביותר בטלוויזיה". "וראייטי" ציינו בביקורתם- "הנרטיב המרשים, שמערבב ריאליזם של ה"אף.בי.איי", רדיקליות מדעית והופעות שמציבות רף חדש למשחק על המסך, הופך את "פרינג'" ל"תיקים באפלה" של העידן הנוכחי". "אנטרטיינמנט וויקלי" שיבחו- ""פרינג'" טובה, מהנה מתמיד, ועושה משהו נדיר- עם דמויות שקל להזדהות עמן ותסריט חדשני. היורשת האמיתית לכס מלכות הקאלט של "אבודים"".

העלילה, שמתרחשת בבוסטון, עוקבת אחר מחלקה מיוחדת ופנימית של ה"אף.בי.איי", יחידת "פרינג'", שחוקרת את מדעי השוליים הלא מקובלים. סוכנת ה"אף.בי.איי" אוליביה דאנהם (אנה טורב, "הפסיפיק") מוציאה ממוסד נפשי סגור את מדען ה"פרינג'" ד"ר וולטר בישופ (ג'ון נובל, טרילוגיית "שר הטבעות"), המדען המשוגע הקלאסי, ומגייסת את בנו המתנכר לו והעסקן המפוקפק פיטר (ג'ושוע ג'קסון, "דוסון קריק"), בכדי לעזור בחקירת סדרת תרחישים משונים ובלתי ניתנים להסבר.

העונה השלישית של הסדרה מביאה עמה אפשרויות אינסופיות, שחוקרות את העומקים של הסאגה המסתורית, אשר משאירה מיליוני מעריצים מסביב לעולם מהופנטים. בסיום העונה הקודמת, שורת האירועים שקרו במסעם של צוות ה"פרינג'" להשבת פיטר מהיקום המקביל, הובילו לכך שאוליביה (מי שנכללה לאחרונה ברשימת עשר הדמויות הטובות בטלוויזיה על-פי המגזין "רולינג סטון"), שהייתה מחופשת באותה העת לבת דמותה מהיקום המקביל, נותרה לבדה ביקום זה, בעוד המקבילה שלה שבה ליקום הראשי עם הצוות. בעונה החדשה, אוליביה נאבקת את דרכה הביתה, רגע לפני שהיא פוגשת ביקום המקביל באמה מרילין (איימי מאדיגן, "שדה החלומות"), בעוד וולטר ופיטר מנסים להמשיך בחייהם, כשללא ידיעתם שוכנת לצדם המקבילה של אוליביה.

לתפקידי אורח מגיעים העונה כריסטופר לויד ("בחזרה לעתיד"), ג'ורג' גרסייה ("אבודים"), בראד דוריף ("קן הקוקייה") וגם אלון אבוטבול הישראלי. לצדה של השלישייה המרכזית מככבים בסדרה לאנס רדיק ("הסמויה"), ג'סיקה ניקול, סת' גייבל ("ניפ/טאק") ובלייר בראון.

החל מה-6.12, ימים ראשון-חמישי, בשעה 17:30, ב-HOT Zone

ממפיס ביט – עונה 2 – Memphis Beat                                                          עונה אחרונה

דרמת הפשע של רשת הכבלים "TNT" וחברת "WB", ובכיכובו של ג'ייסון לי, חוזרת בעונתה האחרונה.

הסדרה נוצרה על-ידי ליז גרסייה ("פשע מן העבר") וג'ושוע הרטו, מבית ההפקות של ג'ורג' קלוני וגרנט הסלוב ("גברים שבוהים בעיזים"), ובכיכובו של לי ("דוגמה", "ונילה סקיי"). בעונתה הקודמת היא מוצבה ברשימת 20 סדרות הכבלים הנצפות ביותר בארצות-הברית, זכתה לממוצע צפייה של 4.7 מיליון איש, וקיבלה את שבחי המבקרים. 4 מיליון איש צפו הקיץ בפרק החותם את הסדרה, בעוד ה"ניו-יורק דיילי ניוז" החמיאו לה- "השנה "ממפיס ביט" ממשיכה למצב את עצמה כאחת מהדרמות המשטרתיות שובות הלב".

העלילה עוקבת אחר דווייט הנדריקס (לי), בלש משטרה מצליח אך חריג, בזכות הקשר האינטימי שלו עם העיר, תשוקה למוזיקת הבלוז, וקירבה עמוקה לאמו, שמעריץ ומחקה את המנטור שלו- יליד העיר אלביס פרסלי. הנדריקס, ג'נטלמן דרומי המכנה את עצמו "השומר של ממפיס", מכיר את העיר על כל פניה, והוא האדם המושלם לגונן עליה, כבודה, תושביה, ההיסטוריה וסצנת הבלוז שלה. למרות האינסטינקטים החדים שלו כבלש, המסירות הרבה שלו למולדתו מפצה על סגנון העבודה שלו- משוחרר, קליל, רגוע, ובעיקר לא הולך יד ביד עם הבוסית התובענית שלו טניה רוס (זוכת "גלובוס הזהב" אלפרה וודארד, "פחד ראשוני").

בעונה החדשה, נכנסת לחייו של הנדריקס החוקרת קלייר ריאן (ביו גארט, "טרון: המורשת"), שהופכת למושא אהבתו. במקביל, הוא מתמודד עם שחרור של אסיר מהכלא, שמעלה אצלו זיכרונות מאביו, שוטר שנהרג בעת מילוי תפקידו.

לצדם של לי ווודארד מככבים בסדרה די. ג'יי. קוואלס ("רוד טריפ"), סיליה ווסטון, סם הנינגס ("להציל את גרייס"), לאנרד ארל הווז ואברהם בנרובי ("ER"). איימי מאדיגן ("שדה החלומות") ולאנס הנריקסן ("הנוסע השמיני נגד הטורף") מגיעים להופעות אורח.

החל מה-28.12, ימים ראשון-חמישי, בשעה 16:00, ב-HOT Zone

בונז – עונה 5 – Bones                                                                                   עונה חדשה

דרמת הפשע המצליחה, מבית היוצר של הארט הנסון, ובכיכובם של דיוויד בוריאנז ואמילי דשאנל, מתפקדת כאחת מסדרות הלהיט של רשת "Fox", וסוחפת אחריה מיליוני מעריצים אוהדים ברחבי העולם.

העונה החמישית שברה את שיאי הצפייה של הסדרה האהובה, עם 10 מיליון צופים בממוצע. הצלחתה הבטיחה את חידושה לשתי עונות נוספות, עלייתה של סדרת-בת לפני שנה, ויציאתם של שני ספרים של הסדרה. זוהי העונה הראשונה שקאתי רייצ'ס, אנתרופולוגית משפטית, מחברת רבי-מכר ומפיקת "בונז", שעל חוויותיה מבוססות העלילות, כתבה את אחד מתסריטי הסדרה.

"בונז" עוקבת אחר תיקים פדראליים של ה"אף.בי.איי". כשהמתודות הרגילות של זיהוי גופה בלתי אפשריות, כוחות הביטחון יוצרות קשר עם האנתרופולוגית המשפטית המיומנת ד"ר טמפרנס "בונז" ברנן (דשאנל, "בוגימן"), מי שעומדת בראש צוות מיוחד במכון "ג'פרסון" שבוושינגטון, ולה יכולת מופלאה לזהות רמזים מממצאים שנשארו מאחור על גופת הקורבן. בעוד רוב האנשים לא מסוגלים להתמודד עם האינטליגנציה, רדיפת הצדק או התערבותה הטוטאלית בכל חקירה, הסוכן סילי בות' (בוריאנז, "אנג'ל") ממחלקת חקירות הרצח של ה"אף.בי.איי", הוא היוצא מן הכלל. איש צבא בעברו, בות' לא מאמין למדע או למדענים, אבל אפילו הוא לא יכול להתכחש לכך שהקומבינציה של החוכמה של אנשיו, והפיקחות המדעית של ברנן, הופכים את הברית של הצמד למנצחת.

לצד החקירות האינטנסיביות, הסדרה עוקבת אחר הדינאמיקה מלאת ההומור השחור והשנינויות, וחוסר ההסכמה של השניים על כל מה שנע בין מדע לאמונה. הקשר ביניהם ספק רומנטי, והחיבור ממשיך להלהיב את מעריצי הסדרה המסורים.

בסיום העונה הקודמת, פגיעה במוחו של בות' שלחה אותו לתרדמת, שבמהלכה חלם שהוא וברנן נשואים. עם הזיכרון ששב אליו לא בחלקו, נאבק בות' יותר מתמיד ברגשותיו לברנן. העונה החמישית מביאה עמה את הפרק ה-100 החגיגי, בבימויו של בוריאנז עצמו, שמשיב אליו את כוכב הסדרה לשעבר אריק מיליגן בדמותו של זאק אדי. במרכז הפרק- פלאשבק אל המשימה הראשונה של בות' וברנן, שלא נראתה עד כה, חושפת את תחילת הקשר יוצא הדופן שלהם, ואחרי הבחינה מחדש שלה מערכת היחסים תפנה לכיוון שלא הייתה בו עד עתה. עוד במהלך העונה- חתונה מרגשת, משפט מצופה וסיום עונה מרעיש, שהיה לנקודת מפנה גדולה בעלילה.

העונה מגיעה להופעת אורח מדוברת אחותה של כוכבת הסדרה אמילי דשאנל- זואי דשאנל ("500 ימים עם סאמר"), בשיתוף פעולה ראשון של האחיות על המסך, וכן סינדי לאופר, ריאן אוניל ("בארי לינדון"), סטיבן פריי, ג'ואל מור ("אווטאר") ורוברט אנגלונד (פרדי קרוגר מ"סיוט ברחוב אלם").

לצדם של דשאנל ובוריאנז (שהואשם השנה בפרשה מתוקשרת של הטרדה מינית של ניצבת על הסט), מככבים בסדרה מיקאלה קונלין ("סנגור במבחן"), טי. ג'יי טיין, תמרה טיילור ("יומנה של שחורה מטורפת") וג'ון פרנסיס דיילי ("פריקים וגיקים").

החל מה-31.12, ימים ראשון-חמישי, בשעה 21:15, ב-HOT Zone

 


החוק של הארייט – Harry's Law                                                                     סדרה חדשה

הדרמה הקומית המשפטית, בכיכובה של זוכת האוסקר קתי בייטס, ומבית היוצר של דיוויד א. קלי, הייתה לאחת מההצלחות הגדולות של השנה, זכתה בתואר הדרמה הנצפית ביותר של רשת "NBC" ואף גרפה פרס "אמי".

11.65 מיליון איש שצפו בממוצע בעונת הבכורה של הסדרה, מבית "WB", מיצבו אותה בראש הדרמות המצליחות ביותר של רשת "NBC". הסדרה הייתה מועמדת לשני פרסי "אמי", בראשם עבור שחקנית ראשית בסדרת דרמה, וזכתה בפרס השחקן האורח הטוב ביותר בסדרת דרמה עבור פול מקריין ("תהילה"). בעקבות ההצלחה, חודשה במאי האחרון "החוק של הארייט" לעונה שנייה, שעלתה לאחרונה בארצות-הברית, ורק לפני חודש הוארכה עונתה בפרקים נוספים.

קלי, זוכה 10 פרסי "אמי" על שורת הסדרות המשפטיות "אלי מקביל", "בוסטון ליגל" ו"הפרקליטים", טוען שהבטיח לעצמו לא לעשות עוד דרמה משפטית, אך הרגיש מחויבות לעסוק שוב בנושאים שבכותרות. למעשה, את דמותה של הארייט כתב בכלל כגבר (ומכאן השם "הארי", עליו שמרו לבסוף ככינוי של הארייט), ולבסוף הוצע התפקיד לבייטס ("מיזרי"), אשר חיפשה תפקיד טלוויזיוני תקופה ארוכה, והתאהבה בתפקיד. רבים מהמבקרים שיבחו את עצם העובדה שבייטס מובילה סדרה בפריים טיים, גם כאישה וגם כמי שעברה את גיל 60. "וראייטי" החמיאו לשחקנית המוערכת- "קתי בייטס היא הבנאדם המדויק להעביר את הדיאלוגים החריפים של דיוויד א. קלי, והוא מקיף אותה במספיק דמויות משונות בשביל להפוך את הסדרה לגרסה הקלילה של "בוסטון ליגל". קלי העניק לבייטס דמות שראויה לאישיותה הגדולה מהחיים". "לוס אנג'לס טיימס" כתבו בביקורתם- "קתי בייטס נפלאה, וקלי חוזר למקומו הטוב והפורה, כשהוא מערבב דמויות וסיטואציות קפריזיות עם מחשבות ביקורתיות ורלוונטיות".

העלילה עוקבת אחר הארייט קורן (בייטס), אישה עקשנית ולא מתנצלת שלא מאמינה בגורל, עד שהוא מתדפק על דלתה. קורן, עורכת-דין לענייני פטנטים, עבדה קשה מדי מבלי להגיע להגשמה אמיתית, עייפה מהצלחתה ומעבודתה הלא מלהיבה, ומשתוקקת לשינוי רציני. חייה משתנים כשהיא מפוטרת בפתאומיות מחברת עורכי-הדין היוקרתית שבה היא עובדת, לאחר שנתפסת מעשנת מריחואנה במשרדה, והיא נאלצת להיפרד ממשכורת גבוהה ולהתחיל לאתר התחלה חדשה.

היא מוצאת אותה כשמלקולם דיוויס, סטודנט טוב לב שמאיים להתאבד, קורס עליה, פשוטו כמשמעו, באמצע הרחוב, וטוען שהוא זקוק נואשות לעזרתה בבית-המשפט. במקביל, אדם ברנץ', הכוכב העולה בעולם עריכת-הדין, פוגע בה בטעות עם מכוניתו, ובעקבות הערצתו ארוכת הימים אליה הוא עוזב את משרדו, בכדי לבוא לעבוד איתה. כעת, קבוצת השותפים הכי לא סבירה מקימה משרד עריכת-דין קטן וייחודי, במקום הכי לא סביר- החלק האחורי של חנות נעליים, שיושבת במרכזה של שכונת פשע בסינסינטי. לצד הגנה על לקוחות שעומדים למשפט על פשעים חמורים, הם ייאלצו לאמץ את הבלתי צפוי בחיים.

אלפרד מולינה ("ספיידרמן 2"), קמרין מנהיים ("הפרקליטים") וג'ין סמארט ("סמנתה מי?") מגיעים להופעות אורח. לצדה של בייטס מככבים בסדרה נייט קורדרי ("סטודיו 60"), כריסטופר מקדונלד ("גילמור המאושר"), בריטני סנואו ("חלום אמריקאי") ואמל אמין.

החל מה-11.12, ימים ראשון-חמישי, בשעה 18:20, ב-HOT Family

© עידו ישעיהו