עדכוני נכר: חדשו חדשו עמי

אנטרטיינמנט וויקלי איחד בין כל הבלשים הראשיים של NYPD, מלבד מארק פול גוסלאר שהיה בצילומים. דיוויד קארוזו האידיוט מייחל עכשיו לעשות עוד עונות, אחרי שעזב לקריירה קולנועית כושלת בתום העונה הראשונה של הסדרה.

TV

והצמד שיצר את NYPD המופלאה, סטיבן בוצ'קו ודיוויד מילץ', חובר יחדיו לסדרה חדשה, הפעם משפטית. NBC רכשה את הזכויות לתסריט שהשניים כותבים, והעלילה תעסוק בחברת פרקליטים גדולה בוושינגטון שמתמחה בפשרות על סך מיליארדי דולרים. בחזית יעמוד אחד משותפי החברה, עילוי שמסתיר סוד גדול. זה היה יכול להיות מאוד מרגש אילולא היה מדובר בסדרה משפטית, אבל נראה מה יהיה איתה.

TV

עוד צמד שחוזר לטלוויזיה: מרשל הרשקוביץ ואד זוויק, אנשי "שלושים ומשהו", "אלה הם חיי" ו"להתחיל מחדש". לפני כמה שנים הם יצרו סדרת עשרים ומשהו כושלת ומאכזבת, ועכשיו הם עובדים על פרויקט ראשון במסגרת עסקה שחתמו עליה לאחרונה עם אולפני 20th Century Fox TV. הפרויקט הוא עיבוד לספר Confessions Of A Contractor של ריצ'רד מרפי, והוא מוגדר באופן מאוד לא מגרה כ"סבוניה על התמהיל הנפיץ שנוצר כאשר מערבבים תשוקה, קנאה ושיפוץ ביתי". מה?

TV

עדכוני חידושים מעניינים: HBO חידשה את "אימפריית הטיילת" לעונה שלישית. CW הזמינה עונות מלאות מכל שלוש הסדרות המתוסרטות החדשות שלה: "רינגר", "המעגל הסודי" ו-Hart of Dixie עם רייצ'ל בילסון. ABC קיצצה את כנפי "המלאכיות של צ'ארלי" וביטלה את הסדרה, והזמינה עונות מלאות מהסיטקום Suburgatory והדרמה Revenge, שתיהן מוצלחות למדי, אז הידד. כמו כן הזמינה הרשת תסריטים נוספים של Happy Endings. למה רק תסריטים? NBC עשתה את אותו הדבר והזמינה עוד תסריטים מגרסתם ל"החשוד העיקרי" בכיכובה של מריה בלו, וכן מ-Harry's Law המדשדשת של דיוויד אי קלי.

TV

גם הסימפסונס חודשו כזכור לשתי עונות נוספות, מה שהביא לפרומו המשעשע (והרשמי) הזה.

TV

ועוד בחדשות סדרות אנימציה שמסרבות למות: "חלק ממני חושב ש'איש משפחה' כבר הייתה צריכה להסתיים", אומר סת' מקפרלן. אמן לזה, אבל בתור הסדרה הכי מצליחה שלו ואחת המצליחות ביותר של רשת פוקס, ספק אם זה יקרה בקרוב.

TV

"קוגר טאון" חוזרת רק בינואר לעונה שלישית בארה"ב, אבל הקאסט מאוד לא רוצה שתשכחו אותו. אי לכך, בפרויקט מעין "איפה אפי" ניתן למצוא אותם בימים אלה בשלל סדרות ברשתות השונות, כל פעם מישהו אחר במקום אחר, רוב הזמן בתפקידים קטנים ברקע וללא מילים, בדומה לתעלול שעשו בסיום העונה הקודמת של "קומיוניטי". ביום חמישי התארחו איאן גומז ב"האנטומיה של גריי" וכריסטה מילר ב"מרפאה פרטית", ובהמשך ניתן יהיה למצוא את אנשי הקאסט בסדרות כמו "רוקדים עם כוכבים", "מקום טוב באמצע", "קאסל", "איך פגשתי את אמא", "יו גאבה גאבה" ואולי גם "הורים במשרה מלאה" ו"שתי בחורות מרוששות".

TV

דיק וולף יוצר עבור HBO דרמה המתרחשת בפיפטיז ומתמקדת בצוות חשיבה שמטרתו למנוע שימוש בפצצה גרעינית במסגרת המלחמה הקרה.

TV

טיזר ראשון לעיבוד של A&E ל"שק של עצמות" של סטיבן קינג.

http://www.youtube.com/watch?v=6be0BvimwyY

© עידו ישעיהו