עדכוני נכר: קו קוקו! קו קוקו!

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 06/10/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

בחורה עוד יותר חדשה

סטטוס עונה חדשה: פוקס הייתה הראשונה להזמין עונה מלאה השנה בשבוע שעבר, כאשר חתמה על תשעה פרקים נוספים של New Girl עם זואי דשאנל אחרי ששודרו שני פרקים בלבד. השבוע NBC הייתה הראשונה לבטל סדרה חדשה, The Playboy Club, אחרי ששודרו ממנה שלושה פרקים שכל אחד מהם הניב רייטינג גרוע יותר מקודמו, ואחרי שהפרק הראשון גם ככה כשל בתחום הזה. במקביל, כדי להמתיק את הגלולה של ההודעות לעיתונות, הזמינה הרשת עונות מלאות מהקומדיות הלא מצחיקות Up All Night (עם וויל ארנט, כריסטינה אגילרה אפלגייט ומיה רודולף) ו"וויטני" של וויטני קאמינגס. קאמינגס נחלה הצלחה גם ב-CBS, שהזמינה היום עונה מלאה מהסדרה שהיא מפיקה, Two Broke Girls בכיכובה של קאט דנינגס.

TV

אפרופו New Girl, אינדי גירל נוספת תחבור לדשאנל לפרק זמן מסוים: ליזי קפלן האהובה ("אנשי המסיבות", "דם אמיתי"), שמגיעה לשלושה פרקים כדי לצאת עם ניק, בטח כדי להדגיש את הדימיון הפיזי הניכר שלה לג'סי בדרך להפוך אותם לזוג. כזכור, גם ג'סטין לונג מגיע להתארח בשלושה פרקים, מה נחמד. חבל שהסדרה בלתי ניתנת לצפייה.

TV

למקרה שפספסתם: 1) "הסימפסונס" נמצאים בסכנת ביטול. 2) "ארסטד דיבלופמנט" עשויה לחזור למיני-עונה נוספת. הניו יורקר, שאירח את הוועידה הזו עם אנשי "ארסטד", העלה את הסשן במלואו (כמעט שעה וחצי) לעמוד הפייסבוק שלו, תמורת הלייק שלכם. אפשר גם בהשאלה. טרם צפיתי, אבל אני יודע שהוא מסתיים בריקוד תרנגולות קבוצתי.

TV

גם על "דקסטר" מרחפת לכאורה סכנת ביטול עקב מו"מ על שכר: החוזה של מייקל סי הול פוקע אחרי העונה השישית שאך זה החלה, ואין הסכמה בינו לבין שואוטיים על גובה הסכום שירוויח עבור שתי עונות נוספות.

TV

האם כריס קרטר חוזר לטלוויזיה? יש מצב טוב. יוצר "תיקים באפלה" לא עשה שום דבר טלוויזיוני מאז לכתה של "תיקים" באיחור ניכר ב-2002, וגם לא יותר מדי בקולנוע. כעת הוא מכר את התסריט שלו לאולפני MRC, שינסו למכור אותו לגוף שידור כסדרה ולא רק כפיילוט. עוד אין פרטים על שם ועלילה, אבל מדובר בדרמת מיסתורין, כמובן, שבמרכזה אישה.

TV

האחים כהן מגיעים לראשונה לטלוויזיה: רשת פוקס הזמינה פיילוט לקומדיה שהאחים יצרו יחד עם אחד פיל ג'ונסטון לסדרה בשם HarveKarbo, שמה של הדמות הראשית, בלש פרטי רע מזג בלוס אנג'לס שחקירותיו נוגעות לא אחת בעילית של הוליווד.

TV

שתי כתבות מעניינות על מה שקורה בחדרי הכותבים של "קומיוניטי" ושל "מחלקת גנים ונוף".

TV

ניק אופרמן התארח אצל לטרמן לכבוד העונה החדשה של "מחלקת גנים ונוף", אבל שיחתם נסבה בעיקר סביב התחביב המרשים של אופרמן: נגרות.

http://www.youtube.com/watch?v=43COW6LAHGQ

TV

טריילר ראשון לעונה השנייה של "חסרי בושה", והיא מתרחשת בקיץ. מגניב, באמת התבאסתי משהו מהחורפיות התמידית של העונה הראשונה.

http://www.youtube.com/watch?v=B8SDMqdl0Rw

TV

טיזר מוזר ל-House of Lies, הקומדיה החדשה של שואוטיים בכיכוכבם של דון צ'ידל, קריסטן בל וז'אן ראלפיו. לא הבנתי מה הם רוצים.

http://www.youtube.com/watch?v=a4a2A55R9-0

TV

קייסי ווילסון, היא פני מ-Happy Endings, התארחה אצל קונאן השבוע לקראת העונה השנייה. משעשעת כתמיד.

TV

וזה אמנם לא חדש, אבל נתקלתי בזה רק לאחרונה וזה מאוד משעשע: האודישנים של אנשי "סופים טובים".

© עידו ישעיהו