עדכוני נכר: לחיים

פוסטר חדש לעונה הרביעית של "פרינג'". אהבתי את המתבוננים שעומדים בצללים.

TV

בראיון ארוך ומעניין מאוד מסביר מייק שור, יוצר "מחלקת גנים ונוף", מדוע "חופשי על הבר" היא לטעמו הסיטקום הטוב ביותר בתולדות הז'אנר, כולל הגיגים ומסקנות על התפתחות הסיטקום, על השפעות, על מקומו של הפתיח, קיצור אורך התוכניות ועוד. לי אישית הראיון עשה חשק עז לצפות בה. לפני כמה שנים עקבתי אחריה משלב די התחלתי בסבב שידורים יומי בסטאר וורלד, אבל אז פשוט הפסיקו לשדר אותה אחרי העונה השלישית בערך. זה היה מבאס כי רציתי לצפות בעיקר בגלל פרייז'ר, שנעדר משתי העונות הראשונות.

TV

זה מסקרן: HBO כנראה תזמין פיילוט שייצור נח באומבך ("חיים בין השורות") על פי "התיקונים", ספרו של ג'ונתן פראנזן, ובכיכובו של אנתוני הופקינס בפעם הראשונה בסדרת טלוויזיה מאז 1988. שום דבר מזה עדיין לא סופי ורשמי, אבל כך זה מסתמן. הנה תקציר הספר על פי עם עובד: איניד למברט מודאגת: בעלה חולה במחלת פרקינסון ומאבד את צלילות דעתו, בנה הבכור נשוי ליורשת עשירה וילדותית, בנה האמצעי המבריק נכשל בכל מעשיו, ובתה, שפית יפה ומצליחה, מנהלת כנראה רומן עם גבר נשוי. אך איניד מנסה להתעלם מכל אלה ולקבץ את כולם לחג מולד אחרון וחמים בבית המשפחה שבמערב התיכון. דרכם של בני למברט לשם תהיה רצופה דרמות אישיות ואסונות מבדחים, ותעבור בפילדלפיה, בניו יורק, באוקיינוס האטלנטי ואפילו בליטא הרחוקה.

TV

ועוד בענייני עיבודים: NBC רכשה רימייק טלוויזיוני לסרט ההרפתקאות הכיפי "בעקבות האוצר הרומנטי" מ-1984, שכיכבו בו מייקל דאגלס וקתלין טרנר. יכול להיות מעניין.

TV
מה נחמד, ג'סטין לונג יגיע להתארח בכמה פרקים בקומדיה החדשה של זואי דשאנל בפוקס, The New Girl. זו תהיה לו הגיחה המשמעותית הראשונה לטלוויזיה מאז צעדיו הראשונים במשחק, כשהיה קבוע בסדרה "אד". כאן הוא יגלם מורה למוזיקה שדמותה של דשאנל נדלקת עליו.

TV

עם לכתה של דון אוסטרוף, רשת CW עובדת על תמהיל מעט שונה של תוכניות. בנוסף לקומדיות שנמצאות בשלבי עבודה, אמש חברה הרשת לטום פונטנה ובארי לבינסון, אנשי "רצח מאדום לשחור" ו"אוז", לשם פרויקט חדש ופרוצדורלי שכרגע נקרא Musketeers 3.0. העלילה תעסוק בשלושה בלשים מעולים אבל סוררים שמקבלים אל שורותיהם בלשית טירונית חדשה שמהווה להם משקל נגד. זוהי אינה הפעם הראשונה שלבינסון את פונטנה יוצרים סדרה עבור רשת הצעירים, אלא שבפעם הקודמת זה היה לפני ש-CW התקיימה וה-WB עוד חייתה, בסדרה Bedford Diaries שהייתה מאכזבת מבחינה יצירתית וכושלת מבחינה רייטינגית. נקווה שהפעם זה יהיה שונה, אם כי לפי התיאור זה נשמע שגרתי ושחוק.

TV

אוברי פלאזה מתארחת אצל לטרמן ומתנהגת די כמו אפריל מ"מחלקת גנים ונוף". זה מה שטוב אצל לטרמן. אפשר לאהוב אותו ואפשר לא, אבל הוא יודע לנהל שיחה מעניינת.

http://www.youtube.com/watch?v=P7YhmeAd6h0

© עידו ישעיהו