עדכונים: רייטינג לא עוד

עדכון: זה נשמע מסקרן – NBC הזמינה פיילוט שמהווה שיתוף פעולה בין אריק קריפקי וג'יי ג'יי אברמס, איש "על טבעי" ואיש "אבודים". כתמיד אצל אברמס העלילה נשמרת בסוד, אבל הפרויקט, ששמו "Revolution", מוגדר כמותחן הרפתקאות אפי. כבר מושפעים מ"טרה נובה"?

TV

מגזין 'רייטינג' הוציא את הגיליון האחרון שלו ביום שישי האחרון, באותה גרסה דלה ועלונית שנאלץ להסתפק בה בשנה וחצי האחרונות. כאחד שהיה שם מההתחלה כקורא אני לא מצטער על הסגירה הזו, אולי כי מבחינתי – כמו גם מבחינת ירון טן ברינק, העורך הראשי הקודם – המגזין מת כבר אז כאשר דיללו אותו כך. יובל נתן, המייסד והעורך הראשי הראשון, כתב השבוע על המגזין ועל סגירתו, בעכבר העיר נפרדים ממנו בכתבה שחוזרת אל הכותבים והעורכים מפעם, יאיר רוה בבלוגו משחזר את האופן שבו הפך למבקר הקולנוע הראשון של העיתון, ובמגזין המתחרה 'פנאי פלוס' כתב בגיליון האחרון יוני בינרט, שבעבר כתב ב'רייטינג', הספד אישי על העיתון שבו צמח (אין לינק, לא שאני מצאתי). דווקא את הגיליון האחרון של 'רייטינג' עצמו לא יצא לי לראות, למרות שהייתי רוצה. היה שם משהו מעניין?

TV

שתיים מהקומדיות החביבות עלי בשנים האחרונות הן "מעודדים צמודים" ו"באה בקלות" (עם אמה סטון), שאת שתיהן ביים וויל גלאק. הוא צמח בטלוויזיה ויצר את הסדרה "החיים בלופ", שאת הפרק הראשון שלה אהבתי מאוד ואז ההמשך איכזב. קצת כמו הקריירה הקולנועית שלו, כשחושבים על זה – את "ידידים פלוס" שלו הרבה פחות אהבתי, סרט חביב ולא יותר. כעת הוא חוזר לפרויקט טלוויזיוני. כבר יש לו שתיים כאלה לעונה הבאה במסגרת חברת ההפקות שלו (כולל אחת שנכתבה גם על ידי קייסי ווילסון, פני מ-Happy Endings), אבל עכשיו יש לו פרויקט שהוא עצמו כתב וש-ABC הזמינה ממנו פיילוט בחוזה שכולל קנס גבוה אם תחליט לוותר עליו. מדובר בסיטקום שמתהדר בעלילת היי-קונספט, ולמרות שהיא נשמרת בסוד, ידוע שהיא כנראה עוסקת במלאך/ית שמנודה מגן עדן ונדון/ה לגור בניו יורק. רחמנות. מכל מקום, מאחר שאני עדיין מאוד מחבב את גלאק, הפרויקט הזה מסקרן אותי.

TV

פיקס דל אבל עושה את העבודה: עד ש"מד מן" תחזור בעוד כחצי שנה, שלוש תמונות מהסט, ג'ון האם, ג'ון סלאטרי, וינסנט קרתייזר ועניבות דקות. אני ממש מתגעגע.

TV

איילון צפון מפנק בתגובות ל"רינגר" עם פארודיה מ"המרק" של ג'ואל מקהייל וקן צ'אנג, כלומר ג'ונג, שלועגים לקטע מטופש במיוחד מהפיילוט.

TV

זה נהדר: אלמו ועוגיפלצת ממחיזים את "המפץ הגדול", "המשרד", "משועמם" ו"זירת הפשע מיאמי".

TV

פרינג' 1: תומר מדווח בתגובות להמלצת שישי: רגע לפני פתיחת העונה הרביעית של פרינג', DC קומיקס שיחררה לרשת סיפור פרי עטו של ג'ושוע ג'קסון שמתרחש במקביל לעלילת פרק סיום העונה השלישית. ניתן לצפייה באתר החברה תמורת 99 סנט.

פרינג' 2: הרעיון היפה הזו מזכיר לי את "איפה לעזאזל מאט?": מעריצי "פרינג'" מכל העולם התבקשו לצלם שלטי ופתקי "איפה פיטר בישופ?" לקראת העונה הרביעית. הוידאו המעולה הזה מרכז חלק מהתמונות, ואת כולן ניתן למצוא כאן, כולל שתיים מישראל.

TV

אנדי סמברג נכנס שוב לנעליו של מארק צוקרברג בוועידת F8 ביום חמישי והכריז על שינויים מפוברקים בפייסבוק.

TV

למקרה שזה עוד מעניין מישהו, טריילר ראשון לעונה החמישית והאחרונה של "צ'אק", שמגיעה בעוד כחודש.

TV

© עידו ישעיהו