עדכונים: חיי מלכים

הסטיבנים ספילברג וקינג חוברים לסדרה חדשה עבור רשת הכבלים שואוטיים על פי ספרו של האחרון מ-2009, "מתחת לכיפה השקופה".

ראו גם: על מה עובדות רשתות הפרימיום בארה"ב

הנה תקציר הספר על פי מודן: בצ'סטר מיל, עיירה מנומנמת במיין, חיים אנשים רגילים את חייהם במסלול שנראה נוקשה וקבוע מראש. ואז, בוקר אחד, יורדת על צ´סטר מיל כיפה שקופה של שדה כוח. בעת ירידתה היא חוצה בעלי חיים תמימים לשניים, מכוניות ומטוסים מתנגשים בה ומתפוצצים, עשרות אנשים נהרגים ללא שום אזהרה. דבר אינו יכול להיכנס או לצאת מבעד לכיפה הזו, פרט למעט מאוד אוויר. דייל ברברה, חייל משוחרר ממלחמת עיראק שנקלע לעיר, כבר היה בדרכו אל מחוץ לעיירה כשהכיפה שינתה את תוכניותיו. בימים הבאים הוא מוצא עצמו מתמודד מול ביג ג´ים רני, סוחר מכוניות ופוליטיקאי מקומי, במאבק אימתני על חייהם ונפשותיהם של תושבי העיר הלכודים תחת הכיפה, מבוהלים ומבולבלים.

TV

ובחזית אחרת של סטיבן קינג, הסדרה "שק עצמות" ברשת הכבלים A&E, לוהק ג'ייסון פריסטלי לתפקיד סוכנו הספרותי של הדמות הראשית, אותה מגלם פירס ברוסנן (הנה העדכון הראשון).

TV

נראה שכוכבי טלוויזיה אוהבים לנצל את פגרת הקיץ שלהם כדי להצטלם לקליפים. הפעם מדובר בדני פודי, שמשתתף בקליפ הפשוט מקסים הזה.

ועוד בעניין פודי: הוא הולך להתארח בתפקיד אורח סודי בעונה החמישית והאחרונה של "צ'אק", מנוחתה עדן (מאז העונה הרביעית).

TV

מגיש CNN אנדרסון קופר לקח קשה את העובדה שסקר גולשים הציב אותו במקום השני אחרי קונאן, בשאלה למי יש את השיער הכי שווה. קופר יצא במתקפה שמאיימת להרעיד את אמות הספים. או, אתם יודעים, סתם משעשעת.

TV

זה מה שקורה, ילדים, כשמנסים לתרום לאיכות הסביבה – קפטן פלאנט (דון צ'ידל) מגיע. גם גיליאן ג'ייקובס פה ופרצופים מוכרים נוספים (תודה לסטיבי).

TV

הקאסט של "דוקטור הו" שר באופן צורמני את שיר הפתיחה של "מאחורי הקלעים של דוקטור הו".

TV

טריילר חדש וארוך יותר לעונה הרביעית של "ילדי האנרכיה", שמגיעה ביום שלישי הבא עם פרק בן 90 דקות (שממנו יש להשיל את הפרסומות, כלומר שעה וקצת). על פי הטריילר נראה שהם חוזרים למקורות, אני מקווה שזה לא יהיה ממוחזר.

http://www.youtube.com/watch?v=VRM8LQ66MQ0

© עידו ישעיהו