בעבור חופן פיינטבול

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 23/09/2011 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

"קומיוניטי" 2.23


כששמעתי שהפרק האחרון לעונה יהיה פיינטבול, לא צהלתי בצורה יוצאת דופן. חשבתי שעשוי להיות נחמד, אבל מבלי לנתח את זה יותר מדי, אני מניח שידעתי בתת מודע שהם יתקשו לשחזר את ההצלחה היצירתית העצומה של הפעם הראשונה, ג'וש הולוויי או לא. עם הציפיות המתונות האלה באתי לצפות בפרק והוא עמד בדיוק בציפיות הללו. כלומר, פרק חמוד מאוד, כיפי כמו שצריך, אבל רחוק מגדולת הפיינטבול של העונה הראשונה. הסיבה העיקרית היא שהוא היה פחות מצחיק. משעשע וכיפי כאמור, אבל צחקתי בקול רם אולי פעמיים.

עם זאת, אני מרגיש שלא כל כך הוגן מצדי לשפוט את הפרק כי תכל'ס הוא עדיין לא נגמר, אז אחכה עד לפרק הבא כדי לגבש כליל את דעתי. בינתיים אציין שראשית אני מקווה שתפקידו של ג'וש הולוויי לא מסתכם בכך, כי זה ממש לא מספיק. שנית, אהבתי את ענייני פירס, כי הסיפור המערבוני מהווה פלטפורמה מושלמת לטיפול בנושא הזה בכך שהוא ממצב את פירס כאיש הרע, פשוטו כמשמעו. מתאים לצ'בי צ'ייס להיות הזקן המרושע במערבון. שלישית, צ'אנג היה ממש חסר תועלת הפעם, ביחס לעובדה שבפעם הקודמת הוא הפגין מיומנויות גבוהות, הצהיר שהוא משחק שלוש פעמים בשבוע והביא תת מקלע מהבית (שהפעם אנני השתמשה בו לבסוף).

תמהני מי עומד מאחורי הפיינטבול ומאחורי הפרש השחור. האופציה המובנת מאליה היא הקולג' הקהילתי המתחרה, זה שהחברים התחרו בו עם מעבורת החלל בתחילת העונה, אבל זו תשובה פשוטה מדי. מישהו מגרינדייל, אולי?

 

הדיון המקורי בפורום טלוויזיה באג'נדה

תגיות:
© עידו ישעיהו