עדכוני נכר: הגבול האחרון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 28/08/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

צנח לו תלתל

עדכון: נוספה ידיעה בסוף הפוסט

הילד בובי ב"מד מן" מוחלף שוב ועץ עצה למחליפו בתפקיד: "תיזהר ליד ג'נוארי ג'ונס, היא לא נגישה כמו האחרים". ג'ון סלאטרי, המגלם את רוג'ר, קם להגן עליה ומייחס את הקושי של הילד עמה לקור של דמותה, בטי דרייפר, ולא של השחקנית. אהא.

TV

אללי, טים ריגינס הסתפר. ככה הוא יופיע בסרט של "אורות ליל שישי"?

TV

אנחנו יודעים שהוזמנו 16 פרקים אחרונים מ"שובר שורות", ועכשיו מאשר ארון פול – בהנחה שלא יכחישו זאת בהמשך – שתהיה עונה שישית, מה שאומר כנראה 8 פרקים לכל אחת משתי העונות הבאות.

TV

בזמן שג'יי ג'יי אברמס עובד על סרט המשך לריבוט של "מסע בין כוכבים" – סליחה, "סטאר טרק", מסתמן שיש כאלה שעובדים גם על עיבוד טלוויזיוני חדש לסדרה. אם עד כה העלילות של הסרטים שמרו על קשר נראטיבי עם הסדרה, נראה לי שקיום מקביל של סרטים וסדרה יהווה בעיה.

TV

אוף, זה עצוב. מייק רויס, יוצר "גברים בגיל הזה" יחד עם ריי רומנו, הכריז אחרי ניסיונות למצוא לסדרה בית חדש שהניסיון נכשל. "בהחלט קיוויתי – למעשה, ציפיתי בתמימות – לתוצאה שונה. חשבתי שמישהו יזמין אותה. ריי ואני בטוחים שישנם מקומות בהם 'גברים בגיל הזה' לא רק הייתה מהווה התאמה מצוינת, אלא סוג של ניצחון. אבל לא הצלחנו לשכנע אחרים לראות כך את הדברים. ובנקודה מסוימת, אתה חייב להמשיך הלאה".

TV

מקגיוור הולך לעשות חיים קשים לג'ימי: ריצ'רד דין אנדרסון מגיע להתארח בעונה הבאה של "לגדל את תקווה". הוא יקבל את הרושם שג'ימי מתחיל עם בתו בת ה-13, אותה תגלם בתו האמיתית של אנדרסון. לא נעים.

http://media.comicvine.com/uploads/6/66037/1839623-dcu_presents_1_final_400.jpeg

TV

כפי שדיווח תומר סויקר בתגובות להמלצת שישי, CW הזמינה סדרה מבוססת על דמות הקומיקס Deadman, אקרובט שנרצח במהלך הופעה וניחן ב"מתנה" ע"י ישות בודהיסטית: יכולת השתלטות על אנשים חיים. הוא משתמש ביכולת הזו כדי למצוא ולנקום ברוצחיו (אחרת לא יוכל להמשיך לעולם הבא) ועל הדרך מסייע למושאי הדיבוק שלו. את הסדרה יוצר אריק קריפקי, שגם אחראי ל"על טבעי".

TV

למקרה שפספסתם, Breaking In חודשה לעונה שנייה (מאז הידיעה זה כבר נעשה רשמי) והחבובות חברו ל-OK Go בקליפ מבדח.

TV

פרומו לסדרה החדשה של ריקי ג'רבייס, Life's Too Short, והוא כולל המון כוכבים.

TV

טריילר ראשון ועושה-חשק לעונה השלישית של קומיוניטי! כולל ג'ון גודמן! ושפם צרפתי מטופש לדיקן! למה?

© עידו ישעיהו