עדכוני נכר: בלוק יצירתי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 10/08/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

גילי

הדבר הכי מעניין שקראתי היום: בהוליווד ריפורטר פנו אל הכותבים שמועמדים לאמי השנה וביקשו מהם לכתוב על הרגעים הקשים בתהליך היצירה שלהם. מה שהכרתי היה מרתק ולעתים אף מרגש. בין היתר: גרג דניאלס על פרק הפרידה ממייקל סקוט ב"המשרד", ג'ייסון קייטימס על הפרק האחרון של "אורות ליל שישי" ומת'יו וויינר על "המזוודה" ב"מד מן".

TV

 קאסי מ"סקינס" מצטרפת ל"משחקי הכס".

TV

כמדווח בתגובות של העדכונים הקודמים, העונה הקרובה של "עקרות בית נואשות" תהיה האחרונה, כך נודע במפתיע בשבוע שעבר. מפתיע כי מוקדם יותר השנה דאגה ABC לאפשר אופציה לתשיעית בחוזים של השחקניות הכי מרוטשות בטלוויזיה, אבל המימוש הזה כבר לא יגיע כנראה. כנראה ש-Good Christian Belles באמת נועדה להיות המחליפה שלה. בניו יורק פוסט טוענים ששלל סדרות "עקרות בית אמיתיות" הרגו את "עקרות בית נואשות". טענה מעט מופרכת על סדרה מקשישה הנמצאת בעונתה השמינית, שקוטלתה לכאורה עלתה לאוויר כבר לפני חמש וחצי שנים.

TV

עוד באגף הביטולים: הסדרה החמודה "אאוריקה", שנחמסה מאיתנו כאשר הוחלף ערוץ AXN בערוץ 'אזור חם', זכתה בארה"ב להזמנת עונה שישית בת ששה פרקים על ידי רשת SyFy, ואז נמלכה הרשת בדעתה וביטלה כליל את הסדרה. איזו רשעות ויריקה בפרצוף של המעריצים ושל ההפקה. מהעונה החמישית, שטרם שודרה, הוזמן פרק אחד נוסף כדי לקשור את הקצוות.

TV

אגב התנהלות דוחה של רשת משדרת, הוליווד ריפורטר חושף מה הסיפור מאחורי פיטוריו של פרנק דרבונט מ"המתים המהלכים". האופן שבו AMC עשתה את מה שעשתה, לכאורה, הופך אותה בעיניי לאחת המגעילות בסביבה. גם הקאסט בסדרה מפחד להגיב. "הם בסדרה על זומבים, קל מאוד להרוג כל אחד מהם".

TV

סטיב קארל מפיק לשואוטיים סדרת ראיונות חדשה בשם Laughing Stock, שאותה ינחה הקומיקאי (שבחיים לא שמעתי עליו) דיוויד סטיינברג. התוכנית – שצפויה להגיע בתחילת 2012 – תהיה במתכונת של אחד על אחד ובכל תוכנית יתארח קומיקאי אחר. הרשימה הראשונית מבטיחה מאוד: מל ברוקס, קארל ריינר ודון ריקלס, ג'רי סיינפלד, כריס רוק, לארי דיוויד, אלן דג'נרס, ג'אד אפטאו, טינה פיי, ג'יין לינץ', שרה סילברמן וכן קארל עצמו.

TV

עוד לא קראתי את זה כי מדובר בשבעה עמודים תמימים, אבל האנשים שמאחורי "התוכנית של דיינה קארבי" מדברים עליה אחרי כל השנים האלה: סטיב קארל, סטיבן קולבר, לואי סי קיי, צ'ארלי קאופמן ורוברט סמיגל. וואו.

TV

ואפרופו קארל, איימס פרסמה את זה בתגובה להמלצת היום: הנה הוא מתארח לראשונה בתוכנית הנוכחית של קונאן אובראיין, ומפרק לגורמים את הקונספט. הוא אכן רזה מדי.

TV

ועוד קארל. אה, בעצם לא.

TV

טריילר חדש וטעון ל"אימפריית הטיילת".

 

אנשי "עקרות בית נואשות" ו"אאוריקה" יכולים להתנחם בכך שיש חיים אחרי סדרת להיט: ארקל מ"אריזה משפחתית" מגלם את סי-לו בקליפ החדש שלו.

© עידו ישעיהו