עדכוני נכר: צ'ארלי שין על הגל

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 07/07/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

צ'ארלי בלי חצי

כפי שתתש דיווח בתגובה להמלצת שלישי, קומדי סנטרל ישדרו רואסט של צ'ארלי שין (שאגב, יתקיים בלי ליסה למפאנלי). בדרך כלל נדרשת מודעות עצמית כבירה כדי להסכים לכזה דבר, אבל במקרה של האיש נטול כל המודעות הזה יש להניח שמדובר יהיה בתאונה שקשה להסיט ממנה את המבט. יום אחד מישהו יעשה עליו מחקר. באופן הולם, הספיישל ישודר באותו ערב שבו ייכנס אשטון חוצ'ר לנעליו ב"שני גברים וחצי" ב-CBS.

אתמול גם נודע ששין יככב בסדרה קומית חדשה המבוססת על הסרט "סדנה לעצבים", במקור בכיכובם של ג'ק ניקולסון ובן סטילר ואדם סנדלר. במסגרת גישת "חה-חה-כמה אירוני", שין ייכנס כמובן לנעליו של ניקולסון, העובד הסוציאלי בעל בעיות הזעם. כנראה שהוא שכר משרד יח"צ חדש. המו"מ עדיין בעיצומו מול ליונסגייט, האולפן המפיק (האחראי בין היתר גם על "מד מן"), כך שכלום עדיין לא חתום. כמו כן אף רשת לא רכשה את הסדרה. מצד אחד אני תוהה אם זה אכן יקרה לאור הניסיון המר של CBS, ומצד שני ברור לי שנאיבי מצדי לחשוב שלא יהיו קופצים על המציאה.

TV

 רשת הכבלים USA הזמינה קומדיה משטרתית חדשה בשם Common Law, מה שמזכיר לי פרויקט קטן של וולצ'ר מהעת האחרונה, אשר במסגרתו הם נתנו את המתכון ליצירת סדרה ב-USA בששה צעדים פשוטים. בין היתר: בחר שם משעמם, רצוי בעל שתי מילים, המהווה גם ככה ביטוי מוכר בלקסיקון. Done.

TV

 דיוויד האסלהוף יגלם כוכב פורנו בדימוס בעונה הבאה של "ילדי האנרכיה".

TV

בוולצ'ר מנתחים את נפילתה של "העשב של השכן", שעונתה החדשה עלתה לאחרונה בארה"ב. מבחינתי גשם הביוב בסוף העונה השלישית עשה את העבודה – עפתי בלי להסתכל לאחור (זה היה רק הקש, לא המשא כולו).

TV

 Breaking In עוד לא מתה: החוזים של השחקנים הוארכו עד אמצע נובמבר, כך שיש לה סיכוי לחזור למידסיזן של העונה הבאה. אני אישית כבר התגברתי עליה, בינינו.

TV

הפרצוף הייצוגי החדש של לוריאל שייך ללא אחר מאשר יו לורי. הממ.

© עידו ישעיהו