עדכוני נכר: מה ומי באמי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 31/07/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

עומאר המשוקם

ביוויס ובאטהד עושים קאמבק, ועכשיו רומזים בכירי MTV שגם הספין-אוף שלהם, דריה, עשויה לבוא בעקבותיהם. אחרי הכל, השידורים החוזרים שלה מספקים רייטינג לא רע בארה"ב. מה נחמד. חוץ מזה, בארה"ב חוזרת התוכנית "120 דקות" החל מהיום אל MTV2 – אני מאוד מקווה שהיא תגיע גם אל שלוחתה הבריטית. אף פעם לא הבנתי למה הסירו אותה מהלוח, מאחר שהיא גם ככה משודרת בשעות הקטנות של הלילה.

TV

תמונה ראשונה של מייקל קיי וויליאמס במדי הפרופסור ב"קומיוניטי", יחד עם דני פודי על הסט. כמו כן, עוד פספוסים מהעונה השנייה של "קומיוניטי". מתי ייגמר הטיזינג הזה ונקבל את מלוא החופן?

TV

הסדרות המועמדות לאמי צריכות להגיש ששה פרקים מתוך העונה המועמדת, שמתוכם נשלחים באופן אקראי 3 פרקים לחברי האקדמיה שמצביעים. הנה כל הפרקים שנשלחו בקטגוריות הדרמה והקומדיה, שכולל כמה חשודים מידיים כמו "המזוודה" ב"מד מן", "שלום מייקל" ב"המשרד", ו"רון ותמי חלק 2" ב"מחלקת גנים ונוף". יש גם עמוד שבו מפורטים הפרקים שהגישו השחקנים המועמדים בקטגוריות, פרק אחד כל אחד. איימי פוהלר הגישה את "עונת השפעת", בחירה טובה. סטיב קארל הגיש כמובן את הפרק שבו עזב (באל איי טיימס מנתחים את הבחירה, משום מה), ג'ון האם ואליזבת' מוס את "המזוודה", קייל צ'נדלר וקוני בריטון את הפרק האחרון של "אורות ליל שישי".

TV

מאחר שקריירת הבימוי שלו צולעת כבר שנים, אני לא באמת מתפלא על כך שהגיג החדש של קווין סמית' צפוי כנראה להיות מנחה טוק-שואו יומי. על פי הדיווח הוא מפתח כעת טוק שואו יומי בן חצי שעה שיימהל קומדיה ואירוחי סלבריטים, קונספט מהפכני. אני מאוד מחבב את ההרצאות של האיש ולדעתי הוא במיטבו כך, אבל אני מניח שטוק שואו בשעה מוקדמת רק יסרס אותו ולא יאפשר לו להיות לגמרי עצמו.

TV

כפי שהובטח בטיזר בשבוע שעבר, הנה טריילר מלא לעונה השנייה של "ספרטקוס". הוא כולל קטע שומט לסת שאפשר בקלות להחשיב כספוילר (אם כי הוא נתון לפרשנות), אז קחו לתשומת לבכם. מעבר לכך נחמד לגלות שפרצופים מהפריקוול, "אלוהי הזירה", חוזרים גם בעונה הזו. עכשיו רק לחכות עד ינואר 2012.

http://www.youtube.com/watch?v=GObQ_VCGu6w

© עידו ישעיהו