עדכוני נכר: הלאה העליצות

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 16/07/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

שובבות

ראיין מרפי, יוצר "glee", סיפר השבוע שליאה מישל, כריס קולפר וקורי מונטית' לא יחזרו לעונה נוספת של הסדרה אחרי השלישית, מאחר שדמותיותיהן מסיימות אז את התיכון. הפסקה האחרונה מטרידה מעט – מרפי מציין שהוא טרם דיבר על הנושא עם מונטית', מה שאומר שהוא נאלץ לקרוא על זה באינטרנט, אבל גם קולפר מספר שהוא גילה על כך רק כשקרא זאת בטוויטר. באסה להם.

TV

אולי התעלמו מהסדרה שלהן באמי, אבל לפחות יש להן אחת את השנייה: אליסון ברי וגיליאן ג'ייקובס מ"קומיוניטי" מצטלמות בהלבשה תחתונה למגזין GQ.

TV

כפי שדיווח אסף בתגובות למועמדויות לאמי, "גברים בגיל הזה" בוטלה. זוהי הבשורה הטלוויזיונית העצובה של השבוע מבחינתי, סדרה כל כך נפלאה וכל כך שונה משאר הדברים כיום בטלוויזיה, ובמיוחד ברשת הכבלים שבה היא משודרת, TNT, המשדרת סדרות כמו "המפענחת", "פרנקלין ובאש" ו"ממפיס ביט". לזכותה של TNT ייאמר שהיא נתנה לה הזדמנות לעונה שנייה חרף רייטינג נמוך, אבל האופן שבו שודרה היה תמוה – פתיחת עונה בדצמבר, עונת החגים שבה גם ככה הצפייה מועטת, שידור של ששה פרקים, הפסקה למספר חודשים ואז ששה פרקים נוספים. גם אם נצבר מומנטום הוא אבד עם קטיעת העונה, והרייטינג בעונה השנייה היה גרוע עוד יותר מאשר בראשונה. יחד עם זאת אין לי טענות כלפי TNT. לא היו לי אשליות ש"גברים" תזכה לעונה שלישית, אבל בעיניי זו הייתה הסדרה הכי טובה של הרשת בלי תחרות, והדרמה האהובה עלי כרגע בטלוויזיה אחרי "מד מן". לפחות הפרק האחרון סגר כמה קצוות.

הנה ליקוט ציוצים של כמה חבר'ה מהתעשיה המקוננים על הביטול, בהם וונדל פירס מ"טרמיי" ו"הסמויה" וג'ואל מקהייל, והנה ראיון על הביטול עם מייק רויס, שיצר את הסדרה עם ריי רומנו.

עבד כי ימרוד

TV

EW מציע תמונות ראשונות של ליאם מקנטייר בתור ספרטקוס בסדרה של סטארז, ובמקביל מעלה רשת הכבלים טיזר בן 16 שניות לעונה השנייה, שמגיעה בינואר 2012. אני עדיין מתבאס מרות בשביל אנדי וויטפילד.

TV

חיכיתי לזה: באוקטובר הקרוב צפוי לצאת מארז דוד שלם של כל עונות "אורות ליל שישי" (שאגב, הפרק האחרון שלה שודר אתמול ב-NBC). אמנם החשובות לי הן עונות 1-3, אבל זוהי ללא ספק סדרה שחייבת להיות על המדף. במקביל ישנם דיבורים על כך שיהיה סרט המשך לסדרה, כך על פי המפיק שלה פיטר ברג, שגם ביים את הסרט המקורי שהקדים אותה (ושאין לו שום קשר עלילתי אליה). לי אישית נמאס מכל מיני הצהרות על סדרות שהופכים לסרטים בלי שזה יתקדם לשום מקום, ובמקרה של "אורות" אני גם לא לגמרי מבין למה זה נחוץ אחרי שפרק הסיום הגיש את העלילות חתומות וקשורות בסרט. בינתיים, בלי קשר לענייני סרט, הנה ראיון עם מייקל בי ג'ורדן, שגילם את וינס בסדרה (וגם את וואלאס ב"הסמויה" ואת אלכס ב"הורים במשרה מלאה").

TV

ג'ון סטיוארט התקשה לשמוע את דבריו המזעזעים של מרקוס באקמן, בעלה של המועמדת הרפובליקנית מישל באקמן, המפעיל מרפאה ל'ריפוי הומואים', מבלי לשחרר בדיחות על באקמן עצמו כהומו חבוי. אי לכך הוא נעזר בתרפיסט הקומדיה שלו, ג'רי סיינפלד. קפצו לדקה 5:25.

TV

הקאסט של "המפץ הגדול" חבר אל להקת ברנייקד ליידיז, שאחראית על שיר הפתיחה של הסדרה, לכדי קליפ משותף של השיר.

TV

ול"דקסטר" יש טריילר ראשון ונחמד לעונה השישית, אם כי אני חייב להודות שקצת התחלחלתי בתחילתו למשמע הקריינות של מייקל סי הול עם "הנוסע האפל" וכל זה. זה עבר לי בהמשך.

http://www.youtube.com/watch?v=FcQT5kEb2ws

© עידו ישעיהו