עדכוני נכר: בחזרה לארץ עוץ

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 29/07/2011 בקטגוריה ‏חדשות

שלושה גברים

טום פונטנה מפיק סדרה עם בארי לבינסון? מה כבר יכול לצאת מזה? ככה, כרעם ביום בהיר, מסתבר שאכן קורה דבר כזה. השניים חוברים שוב שנים אחרי ש"רצח מאדום לשחור" ו"אוז" נפחו את נשמותיהן, כדי להפיק את Copper, סדרה חדשה שיצרו פונטנה ו-וויל רוקוס (שכתב את התסריט של "מונסטר בול"). העלילה נשמעת מקורית ומסקרנת: היא מתמקדת בשוטר אירי צעיר שפועל בשכונות המהגרים בניו יורק של המאה ה-19. את הסדרה הזמינה רשת BBC America, וזוהי לה הסדרה המתוסרטת המקורית הראשונה אי פעם, שלושה ימים אחרי שהכריזה על שתי סדרות מקוריות לא-מתוסרטות ראשונות: Would You Rather עם גרהם נורטון ו-Hard Drive עם ריצ'רד המונד. Copper צפויה להגיע אל המסכים בארה"ב בקיץ הבא.

TV

פוסטר ראשון ל"שני גברים וחצי" עם אשטון קוצ'ר, טייק על הפתיח של הסדרה עם קוצ'ר עומד במקומו של החצי. על פי ימדב, אגב, שם דמותו בסדרה הוא ריימונד.

TV

הפרק האחרון בעונה השלישית של "מחלקת גנים ונוף" (אל חשש, אין באמת ספוילר) הותיר אותנו לתהות מיהי תמי 1, גרושתו הראשונה של רון. אז יש ליהוק ולטעמי הוא נפלא, אם כי נראה לי שיהיה קשה להתעלות על תמי 2 בגילומה של מייגן מולאלי.

TV

ג'ון האם מגיע להתארח בסדרה האובסקורית The Increasingly Poor Decisions of Todd Margaret של רשת הכבלים IFC, בכיכובם של דיוויד קרוס ו-וויל ארנט מ"ארסטד דיבלופמנט" (וגם מ"אחוזת וויילד"). כזכור, קרוס גם יצר את הסדרה והיא עוסקת במנהל בחברה (קרוס בתפקיד טוד מרגרט) שנשלח בטעות לנהל את הזרוע הבריטית של החברה בלונדון. עליו למכור אלפי משקאות אנרגיה לפני שהבוס שלו יגיע לבדוק מה העניינים, והעובד הבריטי שלו, שמבין שהבוס החדש שלו הוא קלולס אמיתי, מנצל את העניין לטובתו. למיטב זכרוני הסתפקתי בפרק הראשון ופרשתי, אבל אין ספק שהגעתו של ג'ון האם, שכבר המחיש שהוא גם קומיקאי מעולה ב"רוק 30" ו"סטרדיי נייט לייב" – משדרגת את הסיפור.

TV

כפי שכבר דיווחנו בדף הבלוג בפייסבוק ובתגובות בימים האחרונים, פרנק דרבונט עזב השבוע במפתיע את תפקידו כמפיק המוביל של "המתים המהלכים". זה קרה ביום שלישי, ימים ספורים אחרי שדרבונט השתתף בפאנל של הסדרה בקומיק-קון (צפו בו במלואו למטה) והיה נלהב לגבי העונה השנייה, ועד כה לא ניתנה סיבה לעזיבתו הפתאומית. אמש דיווח TV Line שעל פי מקורות דרבונט לא עזב מיוזמתו אלא הועבר מתפקידו בלי התראה, מה שמתיישב עם הופעתו בקומיק-קון.

מי שיתפוס את מקומו הוא גלן מזרה, שהיה עד כה אחד המפיקים הבכירים בתוכנית ועכשיו קודם. מצד אחד הוא גם היה בצוות של "המגן", ומנגד הוא חלק מצוות ההפקה של הדרמה הבינונית "הות'ורן" עם ג'יידה פינקט סמית'. בקיצור, תקוותי מ"המתים המהלכים" עדיין לא קיימת.

TV

בצלו הכבד של השידור הטלוויזיוני של "סקס והעיר הגדולה 2" הערב ומחר בכבלים ובלוויין, הדיילי מייל הבריטי – לא בדיוק מקור שכדאי לסמוך עליו – טוען שהסרט השלישי יהיה פריקוול שיקדים את מאורעות הסדרה. זה לא רעיון מופרך לחלוטין, בהסתמך על העובדה שקנדיס בושנל, יוצרת הספרים שעליהם התבססה הסדרה, כתבה שני ספרים כאלה השנה שמתארים את קורות הבנות כשהיו צעירות ולפני שנפגשו. על פי הדיווח של הצהובון הבריטי, השמות המרחפים מעל ההפקה לגילום הדמויות הן בלייק לייבלי כסמנת'ה, סלינה גומז כשרלוט, אמה רוברטס כמירנדה ואליזבת' אולסן, אחת מהתאומות, כקארי.

TV

ולסיום, שלל פאנלים מקומיק-קון במלואם, חלקם (טוב, רובם) בצילום של מישהו מהקהל אבל באיכות טובה רוב הזמן. צפייה נעימה לסוף השבוע.

על טבעי

 

ילדי האנרכיה

 

פרינג'

 

משחקי הכס

 

ספרטקוס

 

ג'וס ווידון

 

ובדף המשתמש הזה ביוטיוב ניתן למצוא גם את הפאנלים של "קאסל" (משעשע, מהמעט שראיתי), "המתים המהלכים" ועוד כמה מסביב, כולל קונאן בפאנל של "גרין לנטרן".

© עידו ישעיהו