עדכונים: טיזר דאלאס ואמי ועוד

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 12/07/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

דברים טובים באים לאלה שמחכים ולאלה שמעולים. בכל פעם שאני רואה את הסרט "זהות כפולה", הראשון בסרטי ג'ייסון בורן, אני שם לב לתפקידו הקטן שם של וולטון גוגינס (שיין מ"המגן", בויד מ"צדק פרטי"), שמשחק בחליפה את אחד מהאנשים האלה שיושבים מול המחשב בחמ"ל. עכשיו, אחרי כמעט עשור ושתי סדרות מעולות ברזומה, הוא כבר מוצא עבודה הרבה יותר טובה: גוגינס מצטרף אל הקאסט של הסרט "לינקולן" בבימויו של סטיבן ספילברג, ויגלם שם חבר קונגרס דמוקרטי שיוצא נגד עמדת מפלגתו ובעד שחרור העבדים. את לינקולן מגלם דניאל דיי לואיס, ומלבדם משחקים בסרט גם סאלי פילד ודיוויד סטאת'רן. חברה טובה.

TV

כפי שדיווח תומר בהמלצת שני, אלונה טל מצטרפת לסדרה Powers של רשת הכבלים FX.

TV

האם העונה הבאה של "עקרות בית נואשות" תהיה האחרונה? סיכוי סביר.

TV

לבי לבי עם תמר יהלומי, באמת. אמנם רחוקה מלהיות הפייבוריטית שלי ב"כוכב נולד", אבל היא עוברת חוויה שאינה נעימה לאף אחד, בטח לא לנערה בת 17: לפני מספר ימים חשפה הפקת התוכנית שהתגלו זיופים בהצבעות עבורה שהשפיעו על התוכניות של 2 ו-6 ביולי, ועל כן המודחים מאז התוכניות הללו – נדב ואסף (ווהו!), אורטל ולירון רמתי – יחזרו בתוכנית של מחר כדי להתחרות עם חמשת הפיינליסטים, בהם תמר יהלומי עצמה. עם זאת, הבוקר חשף הבלוגר עומרי חיון שיהלומי פורשת מהתוכנית ואין לה כוונה להתחרות מחר. אפשר להבין אותה. קשת מוסרים בקורקטיות ש"תמר מתלבטת לגבי המשך דרכה בתכנית. כשהדברים יתבהרו, נודיע על כך באופן מסודר", אבל הנה ראיונונים עם יואב צפיר ואחרים בנוגע לעניין.

TV

הושלם ליהוק הגרסה הישראלית של "נשואים פלוס". את מקומו של צחי גראד שפרש מתפקיד מקבילו של אל באנדי יתפוס ליאור אשכנזי, ואת הבן באד יגלם אחד אלון סנדלר (יש קשר לאדם? כי דמיון מסוים יש).

TV

שלושה חברי כנסת הגישו הצעת חוק לאפשר למנויי הכבלים והלוויין לשלם לפי משדר, במחיר שלא יעלה על 15 אחוז מעלות הערוץ.

TV

גלובס: נענע10 ו-NRG נמצאים במגעים מתקדמים לקראת מיזוג

TV

וכמובטח, TNT חשפה אתמול את הטיזר לגרסתם החדשה במהלך הבכורות ל"המפענחת" ו-Rizzoli & Isles. לא העליתי את זה על דעתי, אבל המוזיקה עשתה לי קצת חשק. על זה כנראה בונים ב-TNT.

http://www.youtube.com/watch?v=L1mJAwoV22Q

TV

אוי, זה ממש מצחיק: ג'ואל מקהייל, שהנחה את טקס הכרזת המועמדויות לאמי בשנה שעברה, מאמן את מליסה מקארתי למשימה הזו לקראת תפקידה מחרתיים.

© עידו ישעיהו