עדכונים עבריים: CNN שוב עפה מחם?

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/07/2011 בקטגוריה ‏חדשות

לא נשוי ולא פלוס. צילום: אביב חופי

חם שוב מסירה את CNN? ווה? איזה נודניקים.

TV

צפוי שזה יקרה: כעת כשרשת מעלה את גרסתה העברית ל-"The Voice", היא וקשת נלחמות על הזמרים שישתתפו בתוכניות הזמרה שלהן: "ל'מעריב' נודע כי בהפקת 'כוכב נולד' נעשו פניות לאמנים והציעו להם לשתף פעולה עם העונה הבאה של התוכנית. במקרה או לא, מדובר באמנים שבזכיינית ערוץ 2 'רשת' פנו אליהם והציעו להם להצטרף אל הפקת The Voice בתפקיד המנטורים של התוכנית".

TV

מספר שבועות אחרי המהפכה שחולל לעצמו במהדורת סוף השבוע, מעריב מחזיר את מוסף התרבות, ואף מביא לשורותיו את עמית שהם (שחיבבתי כפאנליסט ב"הינשופים") כעורכו.

TV

מסתמן ש"הדור הבא 24/7" תישאר איתנו איזה דור: "לאחר ששודרו 3 תוכניות בלבד, הודיעה וואלה על רצונה להאריך את שיתוף-הפעולה עם ערוץ 10".

TV

ממש אתמול התגעגעתי למונדיאל והנה בשורה טובה בנוגע ל-2014: מועצת הכבלים והלוויין שוקלת לחייב את שידור כל משחקי המונדיאל בערוצי הבסיס הפתוחים. למיטב זכרוני גביע העולם הבא גם ככה ישודר בערוץ 1 כמו קודמו, אבל מבחינה עקרונית זו החלטה מבורכת, בהנחה שתצא לפועל.

TV

צחי גראד פרש השבוע מתפקידו כמקביל אל באנדי בגרסה הוודאי-מיותרת של קשת ל"נשואים פלוס" אבל בעמוד הפייסבוק של קשת הם מדווחים "שלאדפטציה הישראלית של נשואים פלוס, שצפויה לעלות במהלך השנה, לוהקו דורית בר אור לתפקיד פגי באנדי, שלומי קוריאט ותמר קינן לתפקיד השכנים סטיב ומארסי, ונועה וולמן לתפקיד קלי באנדי". את נועה וולמן אני ממש מחבב מאז הסרט המצוין "חצי טון ברונזה" (בטח עדיין אפשר לראות אותו בחינם ב-VOD של חם), כך שזו בשורה טובה.

TV

אחד הימים המרנינים בחיי השנה היה היום שבו תקומה שהרבני הצטרפה לעמוד הפייסבוק של קפה+טלוויזיה. היום מתברר שעומדת מאחוריו נעמי וינר, שגם הייתה חלק מצוות ההפקה של הסדרה וגם בחברת הניו-מדיה ספלאש. בראיון לאייס היא מספרת על העניין וזה לגמרי מגניב.

TV

ובמסמ"צ ממיר חדש.

 

© עידו ישעיהו