משהו בשביל הקהילה

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 28/07/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

איש טוב כאיש הרע

בחלק מהדברים שלהלן כבר עדכנתי בסוף השבוע שעבר, אבל מאז נוספו עדכונים נוספים בנוגע ל"קומיוניטי" ולכן אני מקדיש לה פוסט בפני עצמה שכולל גם קופי פייסט מביש.

דן הרמון, יוצר הסדרה, ענה בשבוע שעבר על כמה שאלות של וולצ'ר בנוגע לעונה השלישית הממשמשת. אמנם קווים כלליים, אבל יש שם כמה דברים שהייתי מעדיף לא לדעת. לשיקולכם. מה שטוב לשמוע שוב זה שבעונה הבאה הכוונה היא ליצור קשת או קשתות מתחילתה ועד סופה של העונה, ופחות להסתמך על פרקים בודדים. בהתאם, בראיון לטיוי ליין אומר הרמון שבעונה הבאה יהיו פחות מהפרקים המיוחדים שהסדרה מאופיינת עמם כרגע, וטוב שכך לדעתי.

בשבת צייץ הרמון בטוויטר ש'יו, עומאר מגיע!' מייקל קנת וויליאמס, הלא הוא עומאר מ"הסמויה", יתפקד על תקן הפרופסור בשיעור החדש שתקח החבורה בשנתה השלישית, ביולוגיה, כאסיר לשעבר שהפך למרצה. בינתיים הוא חתום לשלושה פרקים לפחות, אבל יהיה תענוג גדול לראות יותר ממנו, במיוחד לאור הבזבוז המשווע שלו ב"אימפריית הטיילת". למחרת נודע שהוא אינו היחיד ממפעלות דיוויד סיימון שמגיע אל "קומיוניטי" בעונה השלישית – מלבדו מגיע גם ג'ון גודמן, ששיחק בעונה הראשונה של "טרמיי". במשך ששה פרקים לפחות הוא יגלם את סגן הדיקן ואת ראש המחלקה לתיקוני מזגנים, ויהפוך ליריב מר עבור הדיקן פלטון וקבוצת הלימוד. תענוג.

בנוסף ישב דן הרמון עם לשיחה קצרצרה עם ההוליווד ריפורטר על מה שצפוי במאקרו של העונה השלישית, וזה נשמע מאוד מעניין, אם כי גורם לי מעט לחשוש. הוא מתייחס אל העונה השלישית כאל החלק השלישי מתוך ארבעה, וככזה לדבריו הוא אמור להיות אפל במיוחד לפני שמגיע האור. אז מה בדיוק הייתה העונה השנייה? כמעט לכל אורכה התלוננתי על הדכדוך שהיא משרה לא אחת, ואם העונה השלישית הולכת להיות אפלה עוד יותר אלה הן חדשות לא טובות מבחינתי. במקביל (סתם, אין לי דרך לדעת) ישבו כל חברי הקאסט עם אנטרטיינמנט וויקלי לשיחה קצרצרה נפרדת שלא ממש הניבה חדשות, אבל הם נורא חמודים.

 

 

והנה לקינוח הפאנל מקומיק-קון 2011 במלואו. אליסון ברי בולטת בהיעדרה וצ'בי צ'ייס פשוט מביך.

© עידו ישעיהו