מחזור

פורסם ע"י ‏Backbeat‏
בתאריך 31/07/2011 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

ספוילר "הצילו" 7.02

אני אוהבת את הסדרה הזו. באמת. אבל מה נסגר עם טרפת הנשים שלה?

כבר כתבתי לפני שתי עונות עד כמה הסדרה הזו לא ממש מכבדת נשים ואיך כמעט כל דמות נשית בה מתגלה מתישהו בכל פסיכיותה המפוארת. אבל, וואו, מה זו הייתה הסצנה המטומטמת הזו בכיכובן של שילה, ג'נט, קולין וקייטי? כל הנשים בחייו של טומי מתאגדות נגדו בבכיינות ילדותית חסרת הגיון או אחיזה במציאות. פלא שההזדהות שלי הייתה עם הגבר שנקלע אליה? ולא, זה שכולן במחזור לא נשמע לי כמו הסבר הגיוני.

ואם אנחנו כבר בענייני הסברים – אולי זו רק אני, אבל אני לא מרגישה שקיבלנו שום הסבר, ולו קלוש, לפשר החברות החדשה של ג'נט ושילה. מאיפה היא באה? לאן היא הולכת?

למזלי שאר הפרק היה מלא בהומור הצילו קלאסי (טומי בסופר בין "מדפי הואגינה" / הערכות הרפואיות של לו) ובקטעי הביטר-סוויט עם מוירה טירני שהיו כתובים נהדר. אני תוהה מה שדרג את הקטעים האלו בעיניי – הדינמיקה המעולה בין קלי לטומי או השימוש במחלה שלה. כמו במקרה של מייקל ג'יי פוקס גם כאן, אי אפשר להתעלם מהידע המוקדם שלנו על חיי השחקן/ית ועל מה שהם מביאים איתם לדמות.

ולבסוף – הסיום. השריפה הרומנטית לצלילי סינטרה. הכל כ"כ אידאלי [אם נתעלם לרגע מהאש :-)] שחששתי שקני הולך לצנוח בכל רגע. ואז נזכרתי שכבר עשו את זה בעונה שעברה ונרגעתי. יאללה, לשריפה הבאה.

אגב, האם צ'יף פיינברג מפתח אלצהיימר?

תגיות:
© עידו ישעיהו