המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/07/2011 בקטגוריה ‏כללי

מוכר חולצות מאז 1967

 

QI, נשות קבע, וידוייה הסודיים של זונת צמרת, זונות מאושרות, רורי גאלגר אגדת בלוז, צ'ה הארגנטינאי, המיליונר הסודי, המירוץ למיליון, גיבורי גיטרה עם טל פרידמן, טוטאל ווייפאאוט, יומני הערפד, קאסל, ילדי ראש הממשלה, האחות ג'קי, נבחרת ישראל, 101 דרכים לעוף משעשועון, הגליידס, החברים של נאור.

בלוויין,
בכן דרמה ב-21:15, נשות קבע.
עונה חמישית וחדשה.

בכן דרמה ב-22:00, וידוייה הסודיים של זונת צמרת.
עונה רביעית, חדשה ואחרונה.

בכן תעו ב-22:00, זונות מאושרות.
אפרופו "וידוייה הסודיים של זונת צמרת" שעולה במקביל: האם הזנות הופכת לקריירה לגיטימית? נראה שיותר ויותר צעירות פונות לעסוק בשירותי לווי יוקרתיים כדי לממן אורח חיים יקר. היתכן שספרים, בלוגים ותכניות טלוויזיה כמו "בל דה-ז'ור" ו"וידוייה הסודיים של זונת צמרת" שינו את התפיסה שלנו לגבי זנות ומשכו צעירות רבות אל המקצוע? והאם יש דבר כזה "זונה מאושרת"? העיתונאית אלכס בדפורד מעוניינת לגלות. היא פוגשת מגוון של צעירות בנות עשרים ומשהו שנמצאות בחזית השינוי הזה שעוברת תעשיית הסקס, ומדברת איתן על חוויותיהן.

בכבלים,
בערוץ 8 ב-22:20, רורי גאלאגר: אגדת הבלוז.
שבוע גיבורי גיטרה. גם 16 שנה אחרי העולם עדיין מתאבל על מותו של רורי גלאגר, מגדולי אמני הבלוז שחיו. הסרט הזה עוקב אחר הקריירה הקצרה של גלאגר, מהלהקה הראשונה שלו Taste, ועד קריירת הסולו שעיצבה מחדש את הרוק האירי והשפיעה על להקות כמו U2 ו-Thin lizzy. באמצעות שיחות עם הקרובים לו ביותר – מהמנהל האישי שלו וחברי להקתו, ועד המעריצים הגדולים שלו שהפכו למוזיקאים מובילים בזכות עצמם – האדג' (U2), ג'וני מר, סלאש ואחרים.

סרטים:
בלוויין,
Snail בכן 2 ב-22:00, השתולים, של סקורסזי, עם ליאונרדו דיקפריו, מאט דיימון, מארק וולברג, ג'ק ניקולסון.
Snail בכן 3 ב-22:00, פסטיבל הקולנוע של כן: צ'ה – הארגנטינאי, בכורה. גרסתו רחבת היריעה והמרשימה של הבמאי האמריקאי המוערך סטיבן סודרברג לחייו הקצרים ומלאי האירועים והתהפוכות של המהפכן האגדתי צ'ה גווארה. החלק הראשון המשודר הערב עוקב אחר נקודות מרכזיות במאבקו של גווארה להוביל מהפכה חברתית וצבאית בקובה, מפגישתם הראשונה של גווארה ושל פידל קסטרו ועד לנסיעתו ההיסטורית לאו"ם בשנת 1965 כנציגה של קובה הקומוניסטית. עם בניסיו דל טורו ("טראפיק"), ג'וליה אורמונד ("רוחות של תשוקה"), פרנקה פונטה ("RUN לולה RUN"). הסרט השתתף בתחרות הרשמית בפסטיבל קאן וקיבל את הפרס לשחקן הראשי. דל טורו זכה על משחקו גם בפרס הגויה (האוסקר הספרדי).
החלק השני, "גרילה", ישודר במשבצת הזו בשבוע הבא.

בכבלים,
Snail בזהב חם ב-20:10, הילדים של מחר, עם קלייב אואן.
Snail בזהב חם ב-22:00, האמת המכוערת, עם קתרין הייגל, ג'רארד באטלר.

ולא לשכוח:
יומני הערפד 2 בחם 3 ב-20:30.
101 דרכים לעוף משעשועון בערוץ 2 ב-21:00.
נבחרת ישראל בטלוויזיה בערוץ 10 ב-21:00.
קאסל 3 בכן פעולה ב-22:00.
החברים של נאור בערוץ 10 ב-22:15.
ילדי ראש הממשלה בחם 3 ב-22:30.
הגליידס בכן פעולה ב-22:45.
האחות ג'קי 3 בחם 3 ב-23:10.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו