אייס קפה + עדכוני נכר: מי הבוס?

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 01/07/2011 בקטגוריה ‏חדשות

 

ענייני הבוס של "המשרד" ממשיכים. אחרי שלמדנו השבוע שג'יימס גנדולפיני, מעריץ של הסדרה, דחה הצעה להיכנס לנעליו של סטיב קארל, ואחרי הדיווחים על כך שאחד מאלה שהתראיינו למשרה בסוף העונה הקודמת כנראה יגיע לסדרה באופן אחר, כעת אנו מתבשרים שהבוס כנראה יגיע מבפנים: ג'ים, דווייט או אנדי. קצת מיצינו את זה, לא?

TV

"קמלוט" בוטלה על ידי Starz חרף רייטינג טוב, מפאת "אתגרי הפקה משמעותיים" שנוגע ללו"ז של השחקנים. נשמע כסיבה מפוקפקת למדי, הרי היו מספיק סדרות שהעונה השנייה שלהם נדחתה עקב בעיות לוגיסטיות כאלה ואחרות – לא צריך ללכת רחוק, ראו העונה החמישית של "מד מן" שבעולם מושלם היינו מקבלים אותה החודש – אבל אני מאמין שהעובדה ש"קמלוט" כל כך מטופשת וחיוורת, במיוחד לאור הכריזמה הגדולה של "משחקי הכס" שחולקת איתה ז'אנר, עד שהבינו שהיא יכולה לפגום במותג Starz.

TV

ואפרופו "משחקי הכס", השמועה גורסת כי כריסטופר אקסלטון במגעים להצטרף לעונה השנייה שלה.

TV

איזה תעלול יח"צ מוצלח (הגם שלא מכוון, יש להניח): במהלך הקרנת בכורת הפרק הראשון לעונה של "שובר שורות" התעלפה בתו בת העשרה של בראיין קרנסטון במקום מושבה בגלל סצינה מדממת במיוחד. ההקרנה נפסקה והאורות נדלקו במפתיע בלי שהקהל הבין במה מדובר, והדאגה החלה להתפשט כאשר נשאלו אם יש רופא באולם. אחרי טיפול בה היא בסדר.

ימי הזוהר המזויף

TV

The Playboy Club, הסדרה החדשה של NBC שתגיע בסתיו, מקבלת אף היא יחסי ציבור חינם: קבוצת אנטי פורן מאיימת על הרשת שלא לשדר את הסדרה.

TV

יום חמישי הוא באופן מסורתי היום השני הכי חזק בטלוויזיה, כאשר המפרסמים מוציאים את התותחים הגדולים לקראת הסרטים החדשים בסוף השבוע והקניות של ההמונים. כעת, עם התחזקותה של הצפייה המאוחרת באינטרנט או במכשירים המקליטים, מומחים מעריכים שיום רביעי יתחזק משמעותית על חשבון חמישי.

 

 

© עידו ישעיהו