שתו קפה (קר), תדליקו טלוויזיה

Published by in כללי on יוני 30th, 2011

ברוכים הבאים לבלוג "קפה+טלוויזיה". אמנם היה כזה בעבר בשלב הביניים שבו עברנו מהפורום בנענע לפורום באג'נדה, אבל הפעם, וקשה לי לכתוב את זה, מדובר בסופו של הפורום.

התחלתי לנהל את פורום טלוויזיה בנענע ב-30.6.2003, לפני שמונה שנים בדיוק. באוגוסט 2008, אחרי שנוויל ברודי החריב את נענע, נאלצנו למצוא לנו בית חדש ונחתנו באתר הפורומים הפלמוני אג'נדה, שהיה פונקציונלי ונחמד בהרבה, גם לגולשים וגם לי כמנהל. אבל הרבה השתנה מאז. בראש ובראשונה – הרשתות החברתיות, פייסבוק בעיקר, גבו מחיר מכל הקונספט של פורומים. כן, הפורום שלנו תמיד נשאר פעיל, אבל הכרסום בכתיבה ובתרומת הגולשים ניכר מאוד בשנתיים האחרונות, וכבר כמה זמן אני סבור שהוא הגיע אל תקרת הזכוכית שלו.

אין לי אינדיקציה למה שהיה לפני כן, אבל מאז שעברנו לאג'נדה ב-8.8.2008, 1051 ימים, כתבתי 7837 הודעות, יותר מפי שניים מהכותב הבא בתור ברשימה. בחודשים האחרונים הרגשתי ביתר שאת שהפורום הופך למעין בלוג שלי בפורמט הלא נכון. אז הנה, זה הפורמט הנכון. כפי הנראה. עוד אני תקווה שהקהילה תמשיך להתקיים תחת קורת הגג החדשה הזו, אמנם באופן שונה בתכלית, אבל מערכת התגובות פה, שבחרתי אותה במיוחד לשם כך, נועדה לאפשר פתילים נוחים וכלים קהילתיים מצוינים שמאפשרים להגיב באמצעות שלל פלטפורמות, כולל פייסבוק וטוויטר.

להרחבות ופרטים נוספים ראו גם את אגף השאלות הנפוצות.

גלישה נעימה וטלוויזיה מצוינת.

© עידו ישעיהו