יולי 2011 בערוצי הסדרות של חם

עונות חדשות של "מזל סרטן" ו"הצילו" בסמיכות לארצות-הברית, "האוס", "הטופ מודל הבאה", "המתמחה", "CSI: מיאמי" ו"TLV עושים את תל אביב". כמו כן, רצועה יומית של "חוק וסדר מדור מיוחד" מההתחלה.

היילייטס לעיתונות – יולי

 

תכנים חדשים:

 

 

 

הבודדים

סרטו של הבמאי רנן שור ("בלוז לחופש הגדול"), זוכה פרס פסטיבל דרום, שלושה פרסי צל"ש בפסטיבל ירושלים ופרס אופיר לשחקן הראשי. העלילה, המבוססת על אירועים אמיתיים, מביאה את סיפורם של חיילי גולני בודדים, שמורשעים במכירת נשק לחמאס ונידונים לארבע שנות מאסר. בעקבות יחס משפיל ומבזה של מערכת הכלא, הם יוצאים למרד, וחוטפים את מדריכיהם.

שחקנים: אנטון (קלין) אוסטרובסקי, סשה אגרונוב, צחי גראד, רותם זיסמן-כהן, הנרי דויד. בימוי: רנן שור (ישראל, 2009).

16.7, יום שבת, בשעה 22:00, ב-HOT3

 

 

 

האוס – עונה 7 – House עונה חדשה

הדרמה הרפואית המצליחה, זוכת ארבעת פרסי ה"אמי" ושני פרסי "גלובוס הזהב", מבית היוצר של דיוויד שור, ובכיכובו של יו לורי, ממשיכה להיות אחת מסדרות הדגל המובילות והנצפות ביותר של רשת "Fox" וחברת "Universal", וחוזרת עם הרומן הגדול שלו חיכו מעריצי הסדרה.

לפני שנה טען לורי בראיון למגזין "טיים" שבתחילת דרכה צפה כי הסדרה תוכתר ככישלון. הוא לא היה יכול לשער שורת הישגים כמו הזכייה בתואר הדרמה הנצפית בעולם, ארבעה פרסי "אמי", שני פרסי "גלובוס הזהב", ובינואר האחרון בשלושה פרסי "People’s Choice" (בראשם עבור סדרת הדרמה הטובה ביותר), כחלק מתשעה בהן זכתה לאורך השנים. הסדרה, שהגדירה מחדש את הדרמה הרפואית, נותרת אחת מהנצפות ועטורות השבחים בארצות-הברית, ולכן חודשה במאי האחרון לעונה נוספת. לורי עצמו, אגב, הוא השחקן המרוויח ביותר בסדרת דרמה נכון להיום.

ד"ר גרגורי האוס (לורי) הוא רופא לא קונבנציונלי. הוא קיצוני, מריר, מיזנתרופ, ולא סומך על אף-אחד, לא על עמיתיו ובטח שלא על מטופליו. למרות שלעיתים קרובות התנהגותו חוצה את גבולות האנטיסוציאליות, שיטת מחשבתו הלא קונבנציונאלית, תובנותיו הגאוניות, והאינסטינקטים החדים שלו משווים לו כבוד רב. האוס השנון, מומחה למחלות זיהומיות, משגשג באתגרים לפענוח פאזלים רפואיים, יחד עם צוות מובחר של מאבחנים. ההשערות הלא אופייניות שלו מבוססות על דקויות יוצאות דופן, ושיטתו לרוב מתנגשת עם חוקי בית-החולים בו עובד, "פרינסטון פליינסבורו" שבניו-ג'רזי. הוא מסתבך באופן קבוע עם מנהלת בית-החולים, ד"ר ליסה קאדי, שבין השניים יחסי אהבה-שנאה לא מוגדרים ובטח שלא יציבים, אך אפילו היא מודה שהגאוניות שלו שווה את כל הבלגן שהוא מייצר לה.

בפרק הסיום המדובר של העונה הקודמת, האוס, מונע על-ידי אובדן מטופלת שנפצעה בתאונה, ולאחר שנודע לו כי קאדי מאורסת, כמעט ונפל שוב בעקבות הייאוש לסם הויקודין, אך בתפנית מפתיעה, קאדי הודיעה לו על ביטול האירוסין שלה, והודתה על אהבתה אליו. בעונה החדשה, האוס וקאדי (או כפי שהמעריצים מכנים אותם- "האדי"), מנסים לגרום לזוגיות אמיתית לעבוד, ועומדים בפני השאלה האם הקשר ביניהם יפגום בכשירותם המקצועית. לראשונה האוס נדמה מחויך, צוחק, שמח ואפילו- מאושר. במקביל, בעקבות החופשה שלקחה על עצמה ד"ר רמי "13" הדלי (אוליביה ויילד, "טרון: המורשת") בסוף העונה הקודמת, מגיעה רופאה חדשה למחלקה- מרתה מאסטרס (אמבר טמבלין, "ג'ואן מארקדיה"). מאסטרס היא תלמידה לרפואה מבריקה אך אגרסיבית, שהאוס ממנה לתפקיד, למרות שהיא עדיין לא מוכשרת לעסוק ברפואה. היא מתעמתת עם המחלוקות האתיות והמוסריות שבעבודה עם ד"ר האוס. עם זאת, צפו בפרק ה-150 החגיגי לשובה של "13", יחד עם חשיפת נסיבות היעלמותה. עוד העונה- פרק הומאז' מיוחד לז'אנרים הוליוודיים- מערבון, מיוזיקל, סרט קלאסי שחור-לבן וסיטקום (כשהאוס אפילו נכנס לנעליו של צ'ארלי שין).

לצדו של לורי מככבים בסדרה ליסה אדלשטיין (שזוהי עונתה האחרונה בסדרה), עומאר אפס, רוברט שון לאונרד ("ללכת שבי אחריו"), ג'סי ספנסר, אוליביה וויילד ("טרון: המורשת") ופיטר ג'ייקובסון, כשבמהלך העונה מגיעות לתפקידי אורח ג'ניפר גריי ("ריקוד מושחת") וקנדיס ברגן ("בוסטון ליגל").

החל מה-6.7, ימי רביעי, בשעה 22:30 (שידור נוסף ביום שישי ב-21:15, וביום שבת ב-23:35), ב-HOT3 וב-HOT VOD

 

 

 

מזל סרטן – עונה 2 – The Big C עונה חדשה

מיד עם סיום שידור עונת הבכורה המדוברת שלה, ובפער שידור מצומצם מעלייתה בארצות-הברית, תעלה ב-HOT3 העונה החדשה של הדרמה הקומית פורצת הדרך, בכיכובה של לורה ליני, זוכת פרס "גלובוס הזהב" 2011. העונה, קאת'י יוצאת למלחמה בסרטן.

את סדרת הלהיט המוערכת של חברת "Sony" ורשת הכבלים המשובחת "Showtime", יצרו ג'ני ביקס ("סקס והעיר הגדולה") ודרלין האנט ("וויל וגרייס"). הסדרה מובלת על-ידי כוכבת הקולנוע לורה ליני, זוכת שלושה פרסי "אמי", ומועמדת שלוש פעמים לפרס האוסקר.

לאחר ארבעה פרקים בלבד, ובעקבות הצלחתה המהירה ונתוני צפייה שוברי שיאים עבור רשת הכבלים המובילה, חודשה הסדרה לעונה שנייה. בינואר זכתה הסדרה בפרס "גלובוס הזהב" על משחקה של ליני, לצד שני פרסי איגוד העיתונות העולמית עבור הקומדיה הטובה ביותר וליני, ואותות כבוד יוקרתיים ממכון הקולנוע האמריקאי והאקדמיה לטלוויזיה. גם המבקרים שיבחו את הסדרה, וציינו כי היא ריאליסטית, מרעננת ושנונה. בימים אלה נחשבת "מזל סרטן" מועמדת בטוחה לפרסי ה"אמי", ואף צפויה לקטוף פרסים, על-פי הימורי התקשורת האמריקאית.

לצדה של ליני מככבת שורה מכובדת של שחקני קולנוע- אוליבר פלאט ("2012", "פרוסט/ניקסון"), גבורי סידיבי ("פרשס"), ריד סקוט, גבריאל באסו וג'ון בנג'מין היקי ("ידוע לשמצה"). לאחר שבעונתה הקודמת התארחו שמות כמו סינתיה ניקסון וליאם ניסן, העונה מצטרפים לצוות השחקנים פארקר פוסי ("סופרמן חוזר"), שדמותה תיצור קשר לא צפוי עם בנה של קאת'י; יו דנסי ("בלאק הון דאון") יגלם חולה סרטן המטופל בתרופה הניסיונית שבה מטופלת קאת'י, וינהל עמה יחסים סבוכים; וזוכה שישה פרסי ה"אמי" אלן אלדה ("מ.א.ש") יגיע להופעת אורח כאונקולוג איתו מתייעצת קאת'י.

לקאת'י ג'יימיסון (ליני), מורה מהפרברים בשנות הארבעים לחייה, יש שנה וחצי לחיות. דווקא מחלת הסרטן הסופנית שאובחנה בגופה, גורמת לה למצוא תקווה והומור בשגרה האפרורית. אותה שגרה הפכה אותה לאישה מאופקת וסגפנית, שמפקחת על כל הסובבים אותה. קאת'י מחליטה שמרגע האבחון והלאה עליה לעשות שינויים דרסטיים, שהייתה צריכה לעשות מזמן, ומבטלת את הצורך שלה לרצות את סביבתה בשורה של בחירות אנוכיות, שיתאימו אך ורק לצרכים שלה. רק כשנודע לה שהיא הולכת למות, היא מתחילה לחיות. אחרי שהיא איבדה את עצמה, זה הזמן שלה למצוא מה עושה אותה, ורק אותה, מאושרת. הזמן שלה יקר מדי, וזה הזמן ללכת על הקצה, להתעמת עם כולם, לעשן, לשתות ולזלול, וכמו שבחרו יוצריה כסלוגן של הסדרה- לתפוס את החיים בביצים.

מהפרטים שנחשפו עד כה לגבי העונה החדשה, שלכבודו השיקה רשת "Showtime" קמפיין ייחודי למלחמה בסרטן, קאת'י, שהעבירה את מרבית העונה הראשונה תוך כדי הדחקה והתעלמות ממחלתה, וסירבה לעבור טיפולים רפואיים, מחליטה לצאת למאבק במחלה. היא נכנסת לניסוי קליני, וממשיכה לחיות את החיים במלואם, ברגעים קומיים, מפתיעים וכנים.

החל מה-18.7, ימי שני, בשעה 22:55 (שידור נוסף ביום שבת ב-22:50), ב-HOT3 וב-HOT VOD

 

 

 

הצילו – עונה 7 – Rescue Me עונה חדשה

10 ימים בלבד לאחר עלייתה בארצות-הברית, מגיעה ל-HOT3 עונת הסיום של הדרמה המוערכת והנשכנית, זוכת פרס ה"אמי", מבית היוצר של פיטר טולאן וכוכב הסדרה דניס לירי, של רשת הכבלים "FX" וחברת "Sony".

בעקבות נתוני הרייטינג הגבוהים שלה בארצות-הברית, וזכייתה בפרס ה"אמי", הוחלט לשדר עונה נוספת לסדרה. הפרק האחרון שלה ישודר במועד ציון העשור לאסון התאומים. יוצרי הסדרה טולאן ולירי מבטיחים כי סצנת הסיום הדרמטית תהווה סגירת מעגל מכובדת לאירוע שפתח והשפיע לאורך שבע עונות על עלילת הסדרה.

לכבוד סיומה, ולאחר שבעונות הקודמות הצטרפו לצוות השחקנים בין השאר מריסה טומיי, סוזן סרנדון ומייקל ג'יי. פוקס, תשוב במיוחד לצוות השחקנים מורה טירני ("ER"), ותחזור לגלם את דמותה מהעונה החמישית של קלי מקפי. קלי פגשה בטומי (לירי) לאחר שרצה אל תוך בניין בוער בכדי להציל קופסה יקרה לליבה, הפכה למושא אהבתו של טומי, וסיבכה עוד יותר את משולש האהבה שלו עם ג'נט ושילה. בעונה החדשה, קלי נמצאת בטיפולים למחלת הסרטן בה לקתה, מחלה שכזכור טירני נאבקה בה לפני שנתיים.

הדרמה הסוחפת עוקבת אחר קורותיהם המקצועיים והאישיים של אנשי תחנת מכבי אש בניו-יורק. טומי גאווין הוא כבאי המסור להצלת חיי אדם במשימות מסוכנות. בין אופיו הבעייתי, חם המזג והמניפולטיבי, לשלל הצרות שמקיפות אותו- הטראומה שלו מאסון התאומים, התמכרותו לאלכוהול ויחסיו הסבוכים עם אשתו וילדיו- נדמה שהאדם היחיד שזקוק להצלה- הוא עצמו.

העונה החדשה תעסוק בהכרתו של טומי בכך שהוא זקוק להצלה, ובעובדה שלא נותר לו עוד הרבה זמן לנסות להגיע לגאולה, לאחר חיים שלמים של בחירות שגויות. ציון העשור לאסון התאומים משפיע עמוקות על טומי, והופך את העונה האחרונה למרגשת וטעונה.

לצדו של לירי (אחד מעשרת השחקנים המרוויחים בסדרת דרמה) מככבים בסדרה הקומיקאי אדם פררה ("טופ גיר"), מייק לומברדי, סטיבן פסקל ("הנוסע השמיני נגד הטורף 2"), אנדראה רות' ("מחסל פראי"), ג'ון סקרוטי, דניאל סנג'טה וקאלי תרון ("רצח מאדום לשחור").

החל מה-23.7, ימי שבת, בשעה 22:00 (שידור נוסף ביום שישי ב-23:55), ב-HOT3

 

 

 

הטופ מודל הבאה – עונה 12 – America's Next Top Model עונה חדשה

תוכנית המציאות האופנתית "הטופ מודל הבאה" ("America’s Next Top Model"), הלהיט של רשת "CW" וחברת "CBS", שולחת את דוגמנית-העל טיירה בנקס לאתר את הדוגמנית הבאה של אמריקה.

4.35 מיליון איש בממוצע צפו בעונה ה-12 של הריאליטי המצליח, שהחודש נחשף כי הוא אחד מ-15 התוכניות האהובות ביותר על צעירים נכון להיום. באפריל חודשה "הטופ מודל הבאה" לעונות 17 ו-18, כשהעונה הבאה תהייה עונת אול-סטארס, בהשתתפות מתמודדות בולטות בתולדות התוכנית.

13 צעירות מתחרות על התואר הנחשק, לצד הזדמנות להתחיל את הקריירה שלהן בתעשיית האופנה, חוזים וקמפיינים. בשביל להגיע לגמר, עליהן לעמוד במשימות מאתגרות, ולעמוד להדחה אל מול שופטי התוכנית הקשוחים. העונה חוזרת התוכנית לבירת האופנה ניו-יורק, כשהמתמודדות מתגוררות בשכונת האפר איסט סייד היוקרתית, הידועה כביתה של הסדרה האופנתית "אחת שיודעת". ומה מצפה להן? כמיטב המסורת- שלב המייקאובר הטראגי; קורס ההליכה על מסלול האימתני אצל מיס ג'יי אלכסנדר; נסיעה לוהטת לסאו פאולו שבברזיל; ואינסוף ציפורניים שיישלפו, דמעות שיישפכו וקלוריות שייספרו עד הרגע החגיגי שבו תוכרז האחת והיחידה- זוכת העונה.

לצד בנקס, מתייצב פאנל שופטים בכיר- צלם האופנה נייג'ל ברקר, מדריך המסלול ג'יי אלכסנדר והדוגמנית פאולינה פוריצקובה, בנוסף לבמאי הצילומים ג'יי מנואל, ושלל אורחים מעולם האופנה.

החל מה-6.7, ימי רביעי, בשעה 20:30 (שידור נוסף ב-01:00, ולמחרת ב-15:25 וב-19:00), ב-HOT3

 

 

 

המתמחה – עונה 9 – The Apprentice עונה חדשה

תוכנית המציאות "המתמחה" ("The Apprentice"), מבית היוצר של מארק בארנט ("הישרדות"), ובהובלת איש העסקים דונלד טראמפ, שבה בעונתה התשיעית, ששודרה לאחרונה ברשת "NBC".

8.26 מיליון איש צפו בפרק בכורת העונה של הריאליטי המצליח, שחזר בפעם השלישית למתכונת סלבס. 14 ידוענים מתמודדים על הזדמנות לעבור את ראיון העבודה האולטימטיבי של טראמפ, המתחרים ביניהם במטרה לגייס כספים עבור ארגוני צדקה, ולזכות בתואר- המוח העסקי הטוב ביותר. בכל פרק הסלבריטאים, שמפוצלים לשתי קבוצות, מתחרים ביניהם בשלל משימות ואתגרים עסקיים, כשאחד מהם יזכה בעונג להיות מפוטר על-ידי טראמפ, יחד עם שורת המחץ שלו- "You're Fired!".

הידוענים המשתתפים העונה הם סולן "פויזן" ברט מייקלס (שחווה משבר בריאותי קיצוני במהלך שידור העונה), האושיה הטלוויזיונית שרון אוסבורן, הזמרת סינדי לאופר, המתאבקים ביל גולדברג ומריה קנאלס, דוגמנית "ויקטוריה'ס סיקרט" סליטה איבנקס, הספורטאים האולימפיים מייקל ג'ונסון וסאמר סנדרס, הפוליטיקאי רוד בלאגוייביץ, השחקנית הולי רובינסון-פיט ("רחוב ג'אמפ 21"), שחקן הבייסבול דריל סטרוברי, השף קרטיס סטון והקומיקאים סינבד וקרול לייפר.

לצדו של טראמפ (שעלה לכותרות לאחרונה בעקבות סכסוך מתוקשר עם נשיא ארצות-הברית ברק אובמה, וכמעט והכריז על התמודדותו לנשיאות), מתייצבים בפאנל השופטים שני ילדיו ושותפיו לעסקים איוונקה טראמפ ודונלד טראמפ ג'וניור.

החל מה-1.7, ימי שישי, בשעה 17:50 (שידור נוסף למחרת ב-10:35), ב-HOT3

 

תכנים בשידור נוסף:

 

טריני וסוזנה מפשיטות את האומה – עונה 2 –Trinny & Susannah Undress the Nation

עונתה השנייה של תוכנית המציאות המצליחה של שתי כוהנות הסטייל הבריטיות הצבעוניות טריני וסוזנה, ששודרה ברשת "ITV", ובאה לחקור את כמה מטעויות האופנה הגדולות ביותר שיש לאנגלים להציע.

החל מה-6.7, ימים ראשון-חמישי, בשעות 09:30, 13:10 ו-17:45, ב-HOT3

 

ילדות שמנת – Privileged

דרמת הנעורים של רשת "CW" וחברת "WB". מייגן סמית', עיתונאית שאפתנית וחיובית  שמפוטרת מעבודתה, ממונה למורה הפרטית של שתי נכדותיה של אשת עסקים מצליחה בביתן המפואר בפאלם ביץ' שבפלורידה, עולם של עושר ועוצמה. אך הבנות המרדניות רוז (לוסי הייל, "שקרניות קטנות") וסייג' ממש לא מרוצות מנוכחותה של המורה הפרטית החדשה שלהן, ולא יתנו לה להתפתח בביתן כל-כך בקלות. בסדרה מככבות ג'ואנה גרסיה, לוסי הייל, אשלי ניוברו, מייקל קסידי, אלן לואיס, בריאן הליסיי, כריסטינה אפגר ואן ארצ'ר ("חיזור גורלי").

החל מה-10.7, ימים ראשון-חמישי, בשעה 19:45, ב-HOT3

 

רייצ'ל זו – עונות 2-3 – The Rachel Zoe Project

שתי עונותיו האחרונות של הדוקו-ריאליטי של רשת "Bravo" וחברת "Universal", בהובלת סטייליסטית הסלבריטאים רייצ'ל זו, שזכה להצלחה, ולאחרונה חודש לעונה רביעית. הסדרה עוקבת אחר היומיום של זו, במקביל לתיעוד העבודה על הרחבת עסקיה, וניסיונותיה לאזן בין חייה האישיים לבין חייה המקצועיים והתובעניים כמלבישה של השמות הגדולים בהוליווד. בעונה השלישית צריכה זו להתמודד עם השלכות הפיטורים של אחד מעובדיה, ולגייס כוח חדש לעבודה. בין הכוכבים שמופיעים לאורך העונות- אשטון קוצ'ר, לינדזי לוהן, נעמי קמפבל, דמי מור, קייט הדסון, ג'וליאן מור, אן האת'אווי והמעצבים ג'ורג'יו ארמני, קארל לגרפלד, ג'ון גליאנו, מארק ג'ייקובס, דונה קארן ואוסקר דה לה רנטה.

החל מה-18.7, ימים ראשון-חמישי, בשעות 09:30, 13:10 ו-17:45, ב-HOT3

 

פלאשפורוורד – FlashForward

סדרת האקשן והמדע-בדיוני של רשת "ABC", מבית היוצר של דיוויד ס. גוייר (יוצר "באטמן מתחיל", "האביר האפל") ובראנון בראגה ("סטארטרק"), ובכיכובו של ג'וזף פיינס. העלילה מתארת את אובדן ההכרה שלוקים בו תושבי העולם, באותו רגע ולמשך 2 דקות ו-17 שניות, בהן רואים כולם את עתידם חצי-שנה קדימה. צוות של סוכני "אף.בי.איי", בהובלתו של מרק בנפורד (פיינס), חוקר את האירוע, בעוד כל אחד מהם בנפרד מתמודד עם הגילויים המפתיעים של מה שחזה ב"פלאש פורוורד" שלו. לצדו של פיינס מככבים בסדרה ג'ון צ'ו ("אמריקן פאי"), ג'ק דוונפורט ("שודדי הקאריביים"), זקרי קניגטון, פייטון ליסט, דומיניק מונאהן ("אבודים"), בריאן פ. אובריין, קורטני ב. וואנס, סוניה ווגלר ("אבודים") וכריסטין וודס.

החל מה-19.7, ימים ראשון-חמישי, בשעות 14:45 ו-21:15, ב-HOT3

 

 

 

תכנים חדשים:

 

 

 

TLV עושים את תל אביב – עונה חדשה עונה חדשה

דרמת הריאליטי המצליחה "TLV עושים את תל אביב" חוזרת לעונה שנייה. HOT בידור ישראלי וערוץ 10 סגרו על שיתוף פעולה ייחודי, במסגרתו תשודר העונה השנייה במקביל בשני הערוצים.

"TLV עושים את תל אביב", בהפקת "אבוט רייפ המאירי", הינה דרמת ריאליטי המלווה ארבעה צעירים, ממקומות שונים בארץ, המגיעים לתל-אביב ועוברים להתגורר יחד בדירה יוקרתית. הארבעה- מור סילבר, מריל בוזגלו, הילה קרוגמן ועומר בר– נבחרו אחרי אודישנים נרחבים בכל רחבי הארץ ומאות מועמדים, ואינם מכירים אחד השני. הם נכנסים לגור יחד כשותפים במרכז העיר, וכל אחד מהם מקבל את ההזדמנות שרבים חולמים עליה- להשתלב בתעשיית הבידור והתקשורת. הסדרה תעקוב אחר המפגש המרתק שלהם עם המציאות החדשה בלב תעשיית הבידור והתקשורת, והחיים המשותפים בעיר הגדולה.

 

בעונה השנייה של "TLV עושים את תל אביב" נפגוש את:

 

מור סילבר- בת 25, מהרצלייה, לומדת תקשורת ב"רייכמן" ומאוד רוצה להשתלב בעולם התקשורת והטלוויזיה. מור תנסה להתקבל לעבודה בהפקת "היפה והחנון 3", תחת העורך הראשי דן וייצמן.

 

מריל בוזגלו- בת 21 מהקריות, תעבור לתל-אביב ותנסה להשתלב כמפיקה בחברת הפקת האירועים והקד"מ "פרומרקט" תחת סמנכ"ל הלקוחות עדי ברונר.

 

הילה קרוגמן- בת 22 מחיפה, השתתפה בתחרות מלכת היופי, אך חולמת להשתלב במשרד פרסום יוקרתי. הילה תעבוד במשרד הפרסום "באומן בר ריבנאי" תחת מנהל הקריאיטיב נדב פרסמן והקופירייטר תומר גדרון.

 

עומר בר- הגבר שבחבורה, בן 21 משדי חמד. עומר הוא אלוף הארץ בגלישת גלים, ומדורג במקום ה-19 בעולם, אך כמו כל ספורטאי, הוא מכין עצמו לקריירה הבאה. עומר ינסה להשתלב כעיתונאי ומראיין באתר האינטרנט "Ynet", תחת כתבת המגזין והרכילות קרן נתנזון.

 

גופי תקשורת ומדיה נוספים שמשתתפים במהלך העונה בסדרה הם- "נענע 10", המגזין "GO Style", חברת ההפקות "חברים הפקות" (יובל המבולבל, רינת גבאי, הכבשה שושנה ואחרים), וכמובן שלל סלבריטיז ובכירים בעולם השואו-ביזנס, בהם פוגשים הגיבורים יומיום במהלך עבודתם בעולם זה.

 

העונה הראשונה של "TLV עושים את תל-אביב", אשר שודרה בקיץ האחרון, זכתה ל-3 מיליון הזמנות ב-HOT VOD מיום עלייתה. הפופולאריות של הסדרה, בזמן שידור העונה הראשונה, הביאה את ערוץ הבידור לעמוד בראש טבלת הערוצים הבלעדיים ב-HOT.

 

ערוץ הבידור ישדר מידי שבוע שלושה פרקים של העונה השנייה, ובערוץ 10 ישודר פרק שבועי חדש העומד בפני עצמו ופונה לקהלי צפייה רחבים יותר. החומרים שישודרו בשני הערוצים יתכתבו אחד עם השני, אך גם יעמדו בפני עצמם.

 

עורכות: ענבל בן שטרית ולימור טירקל

עורכת אחראית: יעלי אבנרי

בימוי: אופיר לובל

הפקה: אבוט רייף המאירי

החל מה-10.7, ימים שני-רביעי, בשעה 22:30 (פרק הבכורה ישודר ביום ראשון), ב-HOT בידור ישראלי וב-HOT VOD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תכנים חדשים:

 

 

 

CSI: מיאמי – עונה 9 – CSI: Miami עונה חדשה

עונתה החדשה של הדרמה המשטרתית המצליחה, זוכת שני פרסי ה"אמי", מהיוצרים של שוברי הקופות אנתוני צוקר ("שליחות קטלנית: התעוררות") וג'רי ברוקהיימר ("שודדי הקאריביים"), ובכיכובו של דיוויד קרוזו, של רשת "CBS".

הסדרה, שכבר זכתה בתואר הסדרה הנצפית בעולם בעברה, לצד שני פרסי "אמי" ופרס "People's Choice", מסומנת לצד "CSI: ניו יורק" כסדרת-הבת של "CSI: לאס וגאס" הותיקה, והפכה יחד עמן לשורת הסדרות המצליחה בעולם. הן מובילות את רשימת התוכניות המצליחות בקרוב למאתיים טריטוריות, ועשר הדרמות הנצפות ביותר בארצות-הברית.

הפנומן הגלובאלי "CSI" זוכה לצפייה של מיליוני צופים ברחבי העולם, פופולאריות חסרת תקדים, ואפקט תרבותי נדיר- ממשחקי מחשב, ספרים וחברות קומיקס, ועד ההשפעה המדוברת שלה על דרך פעולתם של חוקרים, ואף פושעים- במציאות. במאי האחרון חודשה, עם סיום עונתה התשיעית בארצות-הברית, לעונה נוספת, שתציין עשור לסדרה המצליחה.

הסדרה עוקבת אחר צוות חוקרים, שמשתמש בשיטות מדעיות חדשניות, לצד מתודות משטרתיות מסורתיות, בכדי לפתור פשעים. הורשיו קיין (קרוזו) מוביל את החוקרים, בזמן שהם חושפים פשעים באזור הטרופי, הקצבי והסוער של מיאמי, פלורידה. יחד הם אוספים ומנתחים ראיות מזירות הפשע בכדי לפתור פרשיות מסתוריות, ולנקום את נקמתם של הקורבנות.

לצדו של קרוזו מככבים בסדרה אמילי פרוקטר, אדם רודריגז, ג'ונתן טוגו, רקס לין, אווה לה רו וכריסטיאן קלמנסון ("בוסטון ליגל"), אליהם מצטרף העונה עומר בנסון מילר ("8 מייל").

החל מה-16.7, ימי שבת, בשעה 12:30, ב-HOT Zone וב-HOT VOD

 

 

 

חוק וסדר: מדור מיוחד – כל העונות – Law & Order: SVU רצועה יומית

דרמת המתח המשטרתית המצליחה, מבית היוצר של דיק וולף ("מיאמי וייס"), הינה הדרמה הנצפית ביותר של רשת "NBC".

סדרת-הבת הראשונה של דרמת הפשע "חוק וסדר" משודרת כבר 12 עונות, כשלאחרונה חודשה לעונה 13. לאורך השנים זכתה הסדרה בחמישה פרסי "אמי" ובפרס "גלובוס הזהב", והפכה רשמית למצליחה ביותר מבין שורת סדרות "חוק וסדר", והיחידה מביניהן שלא הסתיימה עד כה.

העלילה עוקבת אחר יחידת חקירות מיוחדת של משטרת ניו-יורק, העוסקת בפשעי מין, חלקם הגדול מבוססים על אירועים אמיתיים שהתרחשו במציאות ועלו לכותרות. הצוות, בראשות אליוט סטבלר (כריסטופר מלוני, "אוז") ושותפתו אוליביה בנסון (מרישקה הרגיטיי), חוקר, תובע ומעמיד לדין, כשבחלק גדול מהמקרים קורבנות ההתעללות המינית הם גם קורבנות רצח.

לאורך העונות התארחו שמות כמו רובין וויליאמס, שרון סטון, סינתיה ניקסון, ברדאלי קופר, הילרי דאף, ג'רמי איירונס וגם מילי אביטל הישראלית. לצדם של מלוני והרגיטיי מככבים בסדרה ריצ'רד בלצר ("רצח מאדום לשחור") והראפר אייס-טי. עוד משתתפים, סטפני מרץ', דיאן ניל, ב. ד. וונג, תמרה טוני ודן פלורק.

החל מה-4.7, ימים ראשון-חמישי, בשעה 22:00 (שידור נוסף למחרת ב-15:15), ב-HOT Zone וב-HOT VOD

 

 

 

תכנים חדשים:

 

 

 

החיים הקשים של אר ג'י ברגר – The Hard Times of RJ Bergerרצועה יומית

קומדיית התבגרות פרועה מהמדוברות של השנה, ששודרה ברשת "MTV", ובעקבות הצלחתה עלתה עונתה השנייה לאוויר. אר ג'י ברגר הוא תלמיד תיכון לא פופולארי וחי חיים די עגומים, אך מחזיק בנכס אחד גדול מאוד במכנסיו.

יש לו חבר אחד בלבד- מיילס התככן, שאובססיבי לסקס וששאיפתו להיות מקובל גורמת לחיכוך בינו ובין אר ג'י. בניגוד לחברו, אר ג'י מאוהב, אך מדובר בבחורה הפופולארית בשכבה- ג'ני, שיוצאת עם האתלט מקס, בריון שרודף את אר ג'י. בשאר הזמן, הוא עסוק בלהתחמק מלילי הגותית שמאוהבת בו. אין הרבה ריגושים בחייו של אר ג'י, עד הרגע שבו הנכס שלו נחשף בטעות בפני כל התיכון. במהרה הוא הופך מאנונימי לידוע לשמצה, ולראשונה בחייו הוא זוכה להרגיש מעט הכרה וביטחון עצמי. עכשיו נותר לו לטפס בקושי ובמבוכה רבים במעלה הסולם החברתי.

בסדרה מככבים פול לקונו ("תהילה"), ג'ארב דופלייס, קארה טייץ, אמבר לנקסטר וג'ייסון בלייר.

החל מה-25.7, ימים ראשון-רביעי, בשעה 22:35, ב-HOT קומדי סנטרל

 

 

 

סאות'פארק – עונות 11-12 – South Park רצועה יומית

עונותיה ה-11 וה-12 של הסדרה המצליחה ביותר של "קומדי סנטרל" ואחת מההצלחות הגדולות בטלוויזיה האמריקאית בכלל.

סביב סדרת האנימציה, זוכת ארבעה פרסי ה"אמי", ממשיכה לפעול אימפריה של מרצ'נדייז, ספרים, סרטים, משחקי מחשב ואלבומים. לאור הצלחתה המתמשכת, חתמו יוצרי הסדרה, טריי פארקר ומאט סטון, שאחראים לכתיבתה, ביומה ודיבובה, על עונות נוספות עד שנת 2013.

הסדרה ממשיכה להפתיע אפילו את מעריציה הנאמנים בכל שבוע עם ההומור הכי שחור והסאטירה הכי בוטה על המסך הקטן, והיא נותרת כמעט עוצרת נשימה באכזריותה, נשכנותה וחוסר הגבולות שלה. לאורך עונותיה התפרסמה הסדרה כמי שמחויבת להביא תגובות מידיות וחסרות פשרות לאירועים החדשותיים בעולם ולפיגורות, הקבוצות והתופעות החשובות שמובילות את התרבות הפופולארית. למשל, אחד מפרקי העונה ה-12 עוסק בניצחונו של ברק אובמה במרוץ לנשיאות ארצות-הברית, ושודר פחות מ-24 שעות לאחר ניצחונו.

סטן, אריק, קני וקרטמן, ארבעת תלמידי כיתה ד' החיים בעיירה קטנה בקולוראדו, כבר מזמן הפכו לארבעת המצוירים הכי מפורסמים, ובטוח הכי גסים, בארצות-הברית. הרפתקאותיהם וצרותיהם המצחיקות והביזאריות מובילות לסיטואציות ואמירות פרובוקטיביות וחסרות בושה, ששוברות מוסכמות, ומנפצות את הצביעות והחשיבות העצמית של החברה המודרנית.

עונה 11, החל מה-3.7, ימים ראשון-חמישי, בשעה 19:35; עונה 12, החל מה-11.7, ימים ראשון-חמישי, בשעה 16:10, ב-HOT קומדי סנטרל וב-HOT VOD

© עידו ישעיהו