הסמויה 4.08: נערי הפינות

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 04/06/2011 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

"יש לנו את העניין שלנו, אבל זה רק חלק מהעניין הגדול"
(זנוביה)

המיזם האקדמי הזה שקולווין מעורב בו בבית הספר מזכיר יותר ויותר את המיזם קודם שהוא עצמו השיק שנה קודם לכן, המסטרדם. פעולה חתרנית ואנטי-ממסדית שאף אחד לא יודע בדיוק מה יהיו תוצאותיה. הוא האיש המתאים לכך השנה, לא? היה מאוד מעניין בכיתה שלהם הפעם. אחרי האלימות ואחרי שהבינו שהתנהגות גרועה לא תקנה להם חופשה בבית, הם יושבים בלית ברירה ומשתפים פעולה.

את רנדי אני לא בטוח שבכלל ראינו בפרק, אבל גם כשהוא לא על המסך החבל סביבו ממשיך להתהדק וזה כבר ממש מלחיץ. הפעם הרק האידיוט הולך להשתמש בדברים שאמר לו ולאתר את ליל' קווין. מכאן קצרה הדרך להקרבתו על מזבח המצלמה. גם החיים של חברו מייקל לא דבש. היה מצמרר לראות את התגובה שלו לאביו החורג ששב הביתה, ובמיוחד החשש שלו לגורל אחיו הקטן. האב נגע בזיפים של מייקל בעוד הנער נרתע, ואמר לו "גדלת". נשמע כאילו הוא אומר "אתה כבר לא הילד הרך שאהבתי". הפאניקה של מייקל הפכה מוחלטת כאשר גילה שאביו אסף את באג מבית הספר. כשהוא הגיע הביתה הוא הורה לאחיו לבוא אליו מיד, להרחיק אותו מטלפי אביו.

הרכיבה של קארקטי ברחבי המחלקות המשטרתיות הייתה מעניינת. קימה זכתה לנקמה קטנה אחרי שהוכפשה בחקירת העד, ודניאלס זכה לטלפון אישי מראש העיר המיועד כדי שיסביר לו כמה וכמה דברים. נראה משמח מאוד. מעניין אותי מה לבסוף יהיה שם בפיקוד מבחינת בורל, ראולס ודניאלס. במחלק הרצח באנק גם הצליח להציל את עומאר ממלתעות שאר האסירים ולטהר את שמו בכל הקשור לרצח האזרחית. פיו. המזימה של מרלו כשלה בחזית הזאת, אבל בהתמודדות עם טיפשים ממנו, כמו הרק האידיוט, אין לו שום בעיה. כשהרק נתן לו את כרטיס הביקור שלו והוא ראה שהוא שייך למשטרת העיר, הוא גיחך. ג'ו צדק. אפרופו: שלל הקולות הלבנים של פרופוזישן ג'ו בזמן שהוא מתקשר ומחפש את הרק היו פשוט היסטריים.

שם הפרק מציב דיסוננס צובט עם שם הפרק הראשון לעונה: "נערי הפינות" לעומת "נערים של קיץ".

 

הדיון המקורי בפורום טלוויזיה אג'נדה

תגיות:
© עידו ישעיהו