אייס קפה + עדכונים עבריים: אסי וגורי לא מתאחדים

Darn it! ב-NRG מדווחים היום שהתוכנית המשותפת החדשה של אסי וגורי יורדת כרגע מהפרק עקב אילוצי לו"ז.

מסוכנות "ייצוג 1", המייצגת את אסי כהן, נמסר: "לא הודענו על קאמבק ולא על תוכנית משותפת. זה לא אומר שבעתיד הקרוב או הרחוק הם לא ישתפו פעולה".

זוהר יעקובסון המייצגת את גורי אלפי מסרה בתגובה: "כשהפרויקט יבשיל, במידה והוא יבשיל, אנחנו נעדכן אתכם. בימים אלה גורי מתמקד בעונה הבאה של "מצב האומה".

TV

עוד הם מדווחים שאני יכול להסיר את "ווייפאאוט ישראל" מהמלצת היום, במילים אלה ממש (זה השתנה בינתיים).

הסיבה: בערוץ 10 הבטיחו לצמד המגישים טל ברמן ואביעד קיסוס, שגם מגישים פעמיים בשבוע את "הדור הבא 24/7",  שהם לא יופיעו על המסך שלוש פעמים בשבוע על מנת שלא להמאיס אותם על הצופים. על המדף של הערוץ נשארו שלושה פרקים נוספים שטרם שודרו והיו אמורים להיות משודרים בשבועות הקרובים.

TV

מסתבר שעורך ישראל היום הוא אדם רגיש. בוואלה מדווחים כי "מאז חיקה מיקי גבע את עורך ישראל היום, עמוס רגב, בתכנית ערוץ 10 'נבחרת ישראל בטלוויזיה', שוררת מתיחות בין שני הגופים והעיתון אינו מפרסם ידיעות וכתבות הקשורות בערוץ".

TV

בנענע מדווחים שקשת מנמיכה ציפיות לקראת השקת העונה השנייה של "מאסטר שף" הערב.

דריכות בפריים טיים לקראת השקת העונה השניה של "מאסטר שף": יממה לפני העלייה לאוויר החלו ב"קשת" להנמיך ציפיות לקראת התכנית הראשונה של ריאליטי הבישול שישודר הערב. הפרק הראשון בעונה הראשונה זכה ל-24%, אך בעוד לא ניצבה מולו תחרות בשנה שעברה , הפעם הערב תתחרה התכנית ראש בראש בריאליטי החדש של ערוץ 10, "הדור הבא 24/7", שזכה לנתוני פתיחה נאים של 19% רייטינג והערב ישודר הפרק השני שלו.

עמי גלאם מקשת התראיין לדה מרקר ואמר, "אנחנו מול התוכנית הכי מושקעת וגדולה שהם השיקו אי פעם, ואנחנו מעמידים תוכן טוב ואלטרנטיבה ראויה".

בערוץ 10, מנגד, מתכוננים גם כן. מנהל הפיתוח של ערוץ 10 אילנית סימן טוב, מדברת על התחרות הקשה ואולי הבלתי אפשרית.

TV

סוגרים חציון של רייטינג: עליה בשיעורי הצפייה בערוץ 10 ובזכיינית ערוץ 2 "קשת" בחציון הראשון של 2011, כך עולה מנתוני הוועדה למדרוג. הזכיינית "רשת" סופגת ידירה קלה באחוזי הצפייה. ממוצע משך הצפייה היומי בטלוויזיה ממשיך במגמת עליה והוא היה 215 דקות – יותר מ-3.5 שעות ביום. הנתונים מראים על התחזקות ערוצי הברודקסט לעומת ערוצי הכבלים והלוויין, מגמה שהחלה בשנה שעברה.

מבחינה של נתוני הצפייה בשעות הפריים (21:00-23:00) שאינם כוללים את משדרי החדשות, בולטת עליה חדה בחשיפה לערוץ 10: עלייה של לנתון של 11.5% רייטינג בממוצע לעומת 7.4% בחציון המקביל בשנה הקודמת. מדובר בעלייה של 55%. "קשת" רושמת בשעות אלה עליה של 11%, ו"רשת" ירידה של 5% רייטינג: מממוצע של 15.5% בתקופה המקבילה בשנה שעברה,לממוצע רייטינג של 14.8%.

TV

מנחם בן התארח היום ב"תיק תקשורת" כדי להגיב על ביטול טורו במעריב ועל פיטוריו מהתוכנית ההיא בקשת. הנה קטע מהתוכנית (זהירות, מתחיל אוטומטית) שבו הוא מתעמת עם יהודה נוריאל, המתארח אף הוא. ניתן לראות את התוכנית במלואה הערב ב-21:43 בחינוכית 23.

TV

היוצרות של "האחות ג'קי" מתראיינות לרותה קופפר. חבל שהיא לא שאלה אותן האם אי פעם תהיה התפתחות כלשהי, קצת, טיפה, בדמויות שבסדרה.

TV

נטלי בסופרבלוב מנסה לאבחן את גדולתה של "שובר שורות" (דיסקליימר: גדולתה לדידה). טרם קראתי אבל מניסיון עבר זה כדאי.

© עידו ישעיהו